Salina Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Salina Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Salina ar AFerry. Prāmji uz Salina, ar Eolu salas ir pieejami no Itālijas un Sicīliju. Jūs varat veikt prāmi uz Salina no Milaco un Napoli.

Salina prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Salina ir vada Liberty Lines un SNAV. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Salina, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Salina, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Salina prāmji ar Liberty Lines un SNAV ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Salina būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Salina Prāmji
  • Salina Prāmji
  • Salina Prāmji

Par Salina

Salina ir viena no Eolu salas uz ziemeļiem no Sicīlijas. Salina sastāv no sešām neaktīvas vulkāni, divi jaunākais un no kuriem garākais ir nosaukti Fossa delle Felci un Fosse dei bum. Salina tika nosaukts "Didyme", ko senie grieķi, vārds, kas tika iegūti no tās diviem izmiris vulkāna virsotnes. Mūsdienu nosaukums salu nāk no ražošanas jūras sāls, kas tika rīkota vēl nesen uz salas. Prāmji no Salina burāt uz Neapoli, Dienvidu-West Itālijas.

Prāmji uz un no Salina

SNAV ir jaunākais un ātrākais flotes Vidusjūrā veido galvenokārt ar zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Liberty Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, atpūtas vietas un borta bārs, kurā atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Salina ostas

Salina prāmju osta atrodas uz skaistās salas Salina. Salina ir otrais lielākais salas no septiņiem Eolu salām, kas atrodas pie ziemeļaustrumu piekrastē Sicīlijas Itālijā. Tā sastāv no sešām neaktīvas vulkāni, divi jaunākais un no kuriem garākais ir nosaukti Fossa delle Felci un Fosse dei bum. Jūs varat nozvejas prāmi no Salina prāmju ostas uz Neapoli, Itālijas kontinentālo daļu. Visi prāmjiem var rezervēt viegli tiešsaistē ar AFerry.

Salina ostu iekārtām

Salina Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem un kravu pārvadājumiem.

Nokļūšana Salina

Sala ir maza un Salina Prāmju osta Santa Maria Salina ir labi iezīmētas.

Salina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Lungomare Giuffrè - Molo 1, I - 98050 Santa Marina Salina, Italy

Liberty Lines

MOLO D'IMBARCO ALISCAFI , 98050 Santa Marina Salina ME , Italy