Salerno Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Salerno Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Salerno ar AFerry. Jūs varat izmantot Salerno veikt prāmjus ap Itāliju, kā arī uz Maltu, Sicīliju un Tunisijā. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Salerno uz Amalfi un Positano, bet prāmji prom no Itālijas bura Catania, Maltā, Messina, Palermo un Tunisas.

Salerno Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Salerno tiek darbināti ar Caronte & amp; Tūrisma, Grimaldi Lines un Travelmar. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Salerno, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Salerno, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Civitavecchia, Dženova un Livorno, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāni

Salerno prāmji ar Caronte & amp. Tūrisma, Grimaldi Lines un Travelmar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Salerno būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Salerno Prāmji
  • Salerno Prāmji
  • Salerno Prāmji

Par Salerno

Salerno ir pilsēta Itālijas reģionā Kampānijā, uz Amalfi piekrastē. Salerno labumu no siltā, Vidusjūras klimats un tas ir viens no saulainākajā pilsētā Itālijā.

Salerno tika dibināta kā romiešu kolonijas 194 Britu Kolumbijā un ir visā vēsturē, ko aizņem goti, bizantieši, Langobards un Normans. Šodien Salerno ir galvenais pilsētas Amalfi piekrastē, un ir dzīva ostas pilsēta ar daudz ko redzēt un darīt.

Salerno ir daudzas skaistas apskates vietas un atrakcijas, lai saglabātu apmeklētāju izklaidē. Pilsēta tiek ignorēti Castello di Arechi un tās skaisto Giardino della Minerva. Pilsētas vecpilsēta ir arī vērts apmeklēt; tā ir kļuvusi par vienu no vislabāk saglabātajām vēsturisko pilsētas centru, un ir pilns ar šaurām ieliņām un slēpto gaiteņiem

Salerno ir labi pazīstama tās vēsturiskās un grand baznīcas. Jūs varat atrast daudz brīnišķīgu piemēru smalkas arhitektūras un mākslas ietvaros baznīcu Salerno. Salerno katedrāle dominē pilsētu, un ir populārs tūrisma objekts. Atrodoties Salerno vecpilsētā, katedrāle ir zvanu tornis un tā ir atpūtas vieta Sv Mateja evaņģēlists. Vēl baznīca vērts apmeklēt ir Chiesa di San Giorgio, skaista baroka baznīcas daudzās slavenās gleznas un freskas. Lai redzētu turpmākos piemērus reliģiskās mākslas, apmeklējiet Museo Diocesano di Salerno, kas atrodas netālu no katedrāles.

Citas atrakcijas ietver pilsētas izsmalcinātus muzeju, no arheoloģijas muzejs ar savu slaveno galvu Apollo, līdz Museo Didattico della Scuola Medica Salernitana, kurā atrodas daudzi svarīgus dokumentus no Schola Medica Salernitana, pirmais universitātes medicīnas dibināts Salerno 9. gadsimtā.

Prāmji uz un no Salerno

Grimaldi Lines prāmjiem ir lieli un plaši. Tie piedāvā iespējas, piemēram, luksusa atpūtas telpas, restorāni un bāri, izklaides un atpūtas iespējas, konferenču zāles, bērnu spēļu laukumu, āra klāja telpas un peldbaseinos, kā arī ar ērtiem Ensuite kajītes, iekārtas, lai veiktu mājdzīvnieki borta un daudzas citas iespējas.

Navlib flote sastāv no 10 hydro-piedzen sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu.

Travelmar kuģi var sasniegt ātrumu līdz 18 mezgliem, un ir atvērta klāja sēdvietu ļaujot jūs kruīza stilā un uzņemt skatu uz Amalfi piekrastē.

Jaunākās reģistrēšanās laikiem Salerno prāmjiem var atrast rezervācijas apstiprinājumā, bet pārliecinieties, lai pārbaudītu jaunāko reģistrēšanās laikā ar operatoru pirms burāšanu.

Salerno Port

Salerno prāmju osta atrodas uz rietumiem no pilsētas, un nodrošina vārteju uz Itāliju skaistā Amalfi piekrastē.

Salerno ostu iekārtām

Salerno prāmju osta nodrošina plašas iespējas un pakalpojumus pasažieriem.

Nokļūšana Salerno

Salerno prāmju osta atrodas uz rietumiem no pilsētas, un tas ir viegli pieejams pa ceļu caur A3 (E45) un E841 lielceļiem. Sekojiet A3 uz pilsētu; prāmju osta ir skaidri iezīmētas.

Salerno Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

NLG

Molo Manfredi, Salerno, , Italy

Grimaldi Lines

Salerno Auto Terminal, Salerno SA, Italy,, 84 121, Italy

Travelmar

Porto turistico "Masuccio Salernitano", Piazza Della Concordia, 84122 Salerno SA,, Italy