Salem Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Salem osta atrodas Salem Masačūsetsā. Prāmji no Salem iet uz Boston. Jūs varat rezervēt prāmi ar AFerry

  • Salem Prāmji
  • Salem Prāmji
  • Salem Prāmji

Prāmji uz un no Salem

Boston Harbor Cruises pieder vairāki ātrgaitas katamarānu par kājāmgājējiem. Uz klāja jūs atradīsiet izvēli pārtikas un dzērienu iegādei, piemēram, sviestmaizes, karstmaizes, karstā kliņģeri, popkorns, ūdens, augļu sulas, ledus tēja, sodas, kafiju un tēju. Vīns, alus un kokteiļi tiek pasniegti bārā.

Salem ostas

Salem ostas piedāvā atiet no Salem līdz Boston. Zemāk jūs varat atrast visu Salem prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Salem prāmju ostas iekārtām

Salem ostas piedāvā pamata iespējas, ieskaitot autostāvvietu. Galvas uz pilsētas centru pirms pārtikas un dzērienu

Nokļūšana Salem osta

, lai saņemtu Salem prāmju ostas, ņem Route 114, tad jānogriežas Derby Street. Sekojiet ceļa, līdz jūs sasniegsiet Blanet ielā pa labi. Šeit jūs atradīsiet Salem portu.

Par Salem

Salem ir vēsturiska, piekrastes pilsēta, kas atrodas uz ziemeļiem krastā Massachusetts, Essex County, ASV. Pilsētas slava izriet no notorius Salemas raganu prāva par 1692., kas redzamas Arthur Miller 's Crucible un neskaitāmas filmas un TV rāda - pat vietējās policijas automašīnas tiek rotāti ar raganu logo un Salem High School sporta komandām sauc raganām. Salem ir pazīstama arī kā dzimtene Zemessardzes, un ir bagāts jūras hitory, kas šodien tiek svinēta ar "Draudzības Salem", reprodukcija garš kuģis atjaunotā Valsts Park Service.

Salem Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Boston Harbour Cruises

10 Blaney Street, Salem, MA 01970, United States