Sakaiminato Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Sakaiminato ar AFerry. Prāmji uz Sakaiminato, Japānā, ir pieejami no Krievijas un Dienvidkorejas. Jūs varat veikt prāmi uz Sakaiminato no Donghae un Vladivostokas.

Sakaiminato Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Sakaiminato darbina ar DBS kruīza prāmis. Kad jūs meklēt prāmi uz Sakaiminato, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Sakaiminato prāmji ar DBS kruīza prāmis ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sakaiminato būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Sakaiminato Prāmji
  • Sakaiminato Prāmji
  • Sakaiminato Prāmji

Par Sakaiminato

Sakaiminato osta ir viena no slavenākajiem zvejas ostām Japānā, un tas ir arī galvenais osta Tottori prefektūras. Tās divas galvenās prasības uz slavu ir anime un krabji. Matsuba krabju tiek nozvejotas šajā reģionā un kalpoja izveidota kā vietējās kulinārijas ēdienu. Sakaiminato ir arī dzimtajā japāņu mangas mākslinieka Shigeru Mizuki. Viņa mantojums joprojām dzīvo tālāk, viņa darbi, kurus var redzēt ap Sakaiminato ielās.

Pilsētas orientieris ir "Yumeminato tornis", kas stāv "Yumeminato-Koen" Park. Novērošanas numurs augšējā stāvā piedāvā pilnu 360 grādu skatu, kas ietver brīnišķīgu skatu uz jūru Japānas un majestātiskā Mt. O-yama.

Prāmji uz un no Sakaiminato

DBS kruīza prāmis darbojas prāmjiem no Sakaiminato līdz Donghae (Koreja) un Vladivostokas (Krievija) caur Donghae (Koreja) un piedāvā bāru un kafejnīcu, diskotēka, televīzijas un video iekārtas, bārs uz klāja, dāvanu veikals un tūrisma informācijas centrs kopā ar vairākiem ērtas kajītes un sēdvietu zona.

Rezervējiet biļetes ar AFerry tagad ietaupīt naudu par savu nākamo atvaļinājumu.

Sakaiminato ostas

Sakaiminato atrodas rietumu daļā Tottori prefektūras Japānā. Piedāvā prāmjiem uz Krievijas un Korejā, kas var rezervēt AFerry

Sakaiminato prāmju ostas iekārtām

Sakaiminato prāmju osta ir dažādas iespējas, tuvumā, tostarp tūrisma informācijas iespējas, autobusu termināliem un restorānus.

Nokļūšana Sakaiminato

Sakaiminato prāmju osta ir viegli pieejama no jebkuras pilsētas daļā ar automašīnu vai autobusu.

Sakaiminato Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DBS Cruise Ferry

Sakae-machi, Sakaiminato City, Tottori, 684-0000, Japan