Saint-Nazaire (Nantes) prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Saint-Nazaire ir ostas Francijas pilsētas Nantes - 6. lielākā pilsēta Francijā. Pašlaik jūs varat pasūtīt prāmjus no Gijon Spānijas ziemeļos un Rosslare Īrijā Saint-Nazaire. Šie savienojumi ir šis ports, kas ceļo uz Spāniju, izmantojot "zemes tilts", kur sākuma punkts ir vai nu Lielbritānijā vai Īrijā bieži izmanto. Saint-Nazaire tuvu citiem Francijas ostās pa ceļu, piemēram, Roscoff (apm. 3 stundas) un Senmalo (apm. 2 stundas 20 minūtes).

  • Saint-Nazaire (Nantes) prāmji
  • Saint-Nazaire (Nantes) prāmji
  • Saint-Nazaire (Nantes) prāmji

Ferries uz un no St Nazaire

LD Lines kuģi piedāvā visaugstāko komforta līmeni apvienojumā ar ātrumu, kopā ar plašu iekārtu. Tie ietver bāru, restorānu un iepirkšanās. Jūs varat arī izvēlēties luksus atpūtas vietas vai baudīt komfortu un mieru krustojuma savā kajītē.

Saint-Nazaire ostas iekārtām

Nantes/Saint-Nazaire ports ir vairāk nekā 3000 gadus veca un ir 4. aktīvākais aiz Marseļas (95,5 Mt), Le Havre (69 Mt), Dunkerkē (50 Mt). Osta ir moderna ostas ļauj tūristu plūsmas un kravas lieliskas iespējas un komfortu. Jūs atradīsiet visas iespējas, lai jūs varētu sagaidīt no šāda liela ostas, tostarp pieņemšanu, informācijas stends, telefona kabīnes un tualetes.

Darba Saint-Nazaire ostas

Ar automašīnu:

  • Ostas ir 5 minūšu attālumā no Estuaires autoceļa.
  • 5 minūšu attālumā no 2LE (Loire Logistic Estuaire multimodālā plateform).
  • Nantes autoceļš "virzienā Paris" ir arī viegli pieejama.

Par Nantes

Nante galvaspilsēta ziemeļrietumu Francijas reģionā Pays de la Loire, ir 6. lielākā pilsēta Francijā un labi vērts apmeklēt, ja jums ir stop-over ceļojot no Īrijas vai Apvienotās Karalistes gada uz Spāniju. Nantes ir ciešas vēsturiskas savienojumus ar blakus Bretaņas, un tas ir vēsturisks reģiona galvaspilsēta (bet ne tās oficiālā galvaspilsēta kopš dienas Napoleonu).

Vēsturiskā pilsēta Nantes kļuvuši bagāti, jo ar Āfriku un Rietumindijā. Pilsēta ir slavena arī ar to mājvieta zinātniskās fantastikas rakstnieks Jules Verne. Šodien tā ir dzīva, un kosmopolītiska centru, kas joprojām izdodas saglabāt atšķirīgu skaistumu un šarmu, jo tas ir pilis, vecās ēkas un pilsētas Luāras upes, kas sākas, lai sasniegtu plašāku vietu, jo tas nonāk pilsētu.

Lai iegūtu vairāk informācijas par pilsētu Nantes, iesakām ņemt apskatīt vietnē Nantes tūristu kuģa .

Saint-Nazaire (Nantes) Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

LD Lines

Gare Maritime, zone portuaire, Rue des Evens, 44550 Montoir de Bretagne, France