Saelvig Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Saelvig prāmju osta atrodas Samso, salas neaprakstāmas skaistuma, piedāvājot 114 km2 apdullināšanu piekrastē un laukos. Ir 22 mājīgas ciemati, tostarp ciematā Nordby kas 1990.gadā tika apbalvota `labākais konservēti Village Dānijas". Izmantojot vienkāršu rezervēšanas sistēmu no AFerry, jūs varat pasūtīt prāmjus no Saelvig uz Hou galvenajā Jitlandes pussalas Dānijā. Saelvig uz Hou trase darbojas caur SamsoFærgen prāmju pakalpojumu un savieno salas Samso Dānijas cietzemi. Zemāk jūs varat atrast Saelvig prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

  • Saelvig Prāmji
  • Saelvig Prāmji
  • Saelvig Prāmji

Prāmji uz un no Saelvig

Uz kuģa ar SamsoFærgen jūs varat atrast dažādas iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums vairāk patīkams. Uz apakšējā klāja, jūs varat atrast kafejnīca un rotaļu istaba maziem bērniem, bet uz augšējā klāja, jūs varat atrast izklaides atpūtas telpa, kur var baudīt šovu ar glāzi vīna vai kāds ņem jūsu iedomātā.

Par Saelvig

Saelvig prāmju osta atrodas Samso, salas neaprakstāmas skaistuma, piedāvājot 114 km2 apdullināšanu piekrastē un laukos. Ir 22 mājīgas ciemati, tostarp ciematā Nordby kas 1990.gadā tika apbalvota `labākais konservēti Village Dānijas". Maigais klimats ir optimāls, lai augļus un dārzeņus visu veidu pieaug, un jūs bieži atrast side-of-the-ceļu stendiem pārdošanas vietējo produkciju, kas ļauj jums, lai mājās garšu Samso.

Saelvig ostas

Saelvig ir galvenais prāmju ostas uz salas Samso, kas atrodas uz rietumu krastu pussalas, kas piedāvā savienojumus ar tuvējo ostas pilsētā Hou, kas atrodas uz Jitlandes pussalas . Jūs varat pasūtīt visus prāmjus no Saelvig tiešsaistē AFerry

Saelvig ostu iekārtām

Saelvig ostu iekārtas ir tikai pamata, ņemot vērā tā nelielo izmēru.

Nokļūšana Saelvig

Samso sala ir maza, un osta ir skaidri iezīmētas, no visas salas.

Saelvig Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SamsoFærgen

Sælvig Havn, 8305 Samso, Denmark