Ryde Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ryde Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Ryde ar AFerry. Prāmji uz Ryde, jo Isle of Wight, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ryde no Portsmouth un Southsea.

Ryde Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ryde ir vada HoverTravel un Wightlink. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Ryde, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ryde, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, East Cowes, Fishbourne un Yarmouth, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Ryde prāmjiem ar HoverTravel un Wightlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ryde būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Ryde Prāmji
  • Ryde Prāmji
  • Ryde Prāmji

Par Ryde

Ryde ir lielākais kūrorts Isle of Wight atrodas uz ziemeļaustrumu pusē salas. Tā ir ideāli atrodas, lai ātri un ērti piekļūt ar cietzemi un tālāku savienojumu uz Londonu ar vilcienu vai autobusu. Tas ir piejūras kūrorts slavens ar savu brīnišķīgo zelta smiltis, kas rodas bēguma laikā, padarot tās piestātne nepieciešams pludmalē par Katamarāns pasažieru apkalpošanu.

Union Iela un ilgtermiņa High Street aiz prāmju ostas ir iepakotas ar dažādiem interesantiem veikali, bāri un restorāni. Ir arī daudz antīko un greznumlietiņas ar dažādiem sīkiem veikaliņiem un kafejnīcām. Autobusu un vilcienu stacija var atrast Ryde Esplanādē, blakus prāmju ostas, lai ātri un ērti sākot savienojumus ar visiem galamērķiem salā.

No Ryde, jūs varat nozvejas gaisa spilvena tieši Southsea Seafront , Portsmouth. Ātrie savienojumi līdz dzelzceļa stacijām un Portsmutas pilsētas centrs sniedz Hovertravel s Hoverbus. No Ryde jūs varat veikt arī Wightlink prāmi no Ryde Pier tieši cieto apmaiņai Portsmouth.

Prāmji uz un no Ryde

Wightlink ir sniedzis prāmju pakalpojumus starp Isle of Wight un Britu kontinentu vairāk nekā 160 gadus. Prāmju operatoram ir ātrākais un ērtākais flote šajos ūdeņos un piedāvā daudz iekārtu borta, ieskaitot novērošanas klājiem, plašas atpūtas telpas, bāru un kafejnīcu iekārtu.

Hovertravel ir ātrgaitas Hovercrafts kas piedāvā drošus un ērtus pakalpojumus, pat nelabvēlīgos laika apstākļos ar brauciena laiks ir mazāks par 10 minūtēm.

Ryde ostu iekārtām

Ryde ir otra lielākā pilsētas teritorija uz ziemeļaustrumu piekrastē Isle of Wight. Tas ir piejūras kūrorts slavens ar savām plašajām smiltīm, kas notiek bēguma, padarot tās piestātne nepieciešams uz pludmali pasažieru pakalpojumu. Ryde Pier ir ceturtā garākā piestātne Apvienotajā Karalistē, un ir viens no vecākajiem. Ir vairāki ilgtermiņa un īstermiņa stāvvietām ļoti tuvu Ryde ostā, kuras darbina ar vietējām padomēm.

Nokļūšana Ryde

No Newport, sekot A3054 uz Ryde. Kad Ryde, padarīt savu ceļu uz Esplanādes. Attiecībā uz spilvena, tad Hoverport atrodas blakus ledus slidotava. Ir liela padome darbojas maksas un displeja autostāvvieta pretī gaisa spilvena termināla telpas invalīdiem karšu īpašniekiem tuvumā. Ryde Hoverport adrese: Quay Road, Ryde, Isle of Wight, PO33 2HB

Wightlink prāmji kursē no Pier Head bet nav currenlty nav transportlīdzekļu piekļuvi tieši uz mola, jūs varat vai nu iet gar piestātni vai ņemt vilciens uz vai no Ryde Esplanādē.

Island Line palaist daudzus pakalpojumus uz un no Ryde un citām salas daļām. Par Hovertravel spilvena, Ryde Hoverport atrodas blakus Ryde Esplanade Station.

Wightlink prāmjiem, Valsts Dzelzceļa pakalpojumi doties tieši uz prāmju terminālim (Ryde Pier Head stacija atrodas pašā krustojuma, kā prāmju piestātne).

Southern VECTIS vadīt regulārus pakalpojumus Ryde Esplanādes un ap salu. Attiecībā uz spilvena, Ryde Hoverport atrodas tikai 50 metru attālumā no Ryde Esplanade autoostas.

Ryde Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

HoverTravel

Quay Road, Ryde, Isle Of Wight., PO33 2HB, UK

Wightlink

Ryde Pier Head FastCat Terminal, PO33 2HF, United Kingdom