rums Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rum sala ir lielākā no Mazo salām, iekšējā Hebrides. Jūs varat sasniegt Rums no Mallaig kontinentālajā Skotijā. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Rum un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • rums Prāmji
  • rums Prāmji
  • rums Prāmji

Prāmji uz un no Rum

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Rum. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Rum ostu iekārtām

osta Rum ir Slipway un iespējas ir ierobežotas, lai gan ir uzgaidāmā telpa. Tuvākā ērtības ir pasta un veikalu tikai nedaudz vairāk nekā pusotra kilometra attālumā no stāpeļa.


Nokļūšana Rum osta

Ar auto
Rum Isle ir mazs un viegli orientēties ar auto.

Ar prāmi
Rum ir viegli piekļūt ar prāmi no Mallaig kontinentālajā Skotijā. Prāmji uz Rum var rezervēt ar AFerry.


Par Rum

Isle of Rum jūs atradīsiet kopu apdullināšanu vulkāna virsotnes, skaisto KINLOCH pili, kas ir par vēlu Viktorijas savrupmāja, un aizraujošu savvaļas. Sala ir darboties kā Nacionālais dabas rezervāts.

Rezervējiet prāmi uz Rum no Mallaig vienkārši un droši ar AFerry.

rums Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Isle of Rum, PH43 4RR, Scotland