Rovinj Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Rovinj ar AFerry. Prāmji uz Rovinj, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Rovinj no Venēcijas.

Rovinj prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Rovinj ir vada Atlas Kompas un Venezia. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Rovinj, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Rovinj, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hvar, Mali Losinj un Novalja, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Rovinj prāmji ar Atlas Kompas un Venezia ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rovinj būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Rovinj Prāmji
  • Rovinj Prāmji
  • Rovinj Prāmji

Par Rovinj

Rovinj atrodas uz ziemeļiem no Horvātijas Dalmācijas piekrastē. Rovinj ir gleznaina zvejas pilsēta, kas saglabā spēcīgu itāļu garšu ar bruģakmens ielām un centrālo promenādi. Rovinj ir populārs tūrisma kūrorts ar siltu, Vidusjūras klimats. Rovinj, atrodas uz ziemeļiem no Horvātijas Dalmācijas piekrastē. Rovinj ir gleznaina zvejas pilsēta, kas saglabā spēcīgu itāļu garšu ar bruģakmens ielām un centrālo promenādi. Rovinj ir populārs tūrisma kūrorts ar siltu, Vidusjūras klimats.

Rovinj pilsēta datēta ar 2.-4 gadsimtā, un ietver funkcijas viduslaiku pamatus un venēciešu arhitektūru. Šodien Rovinj ir aptuveni 15,000 iedzīvotāju, un ir ievērojama pilsēta un osta.

Rovinj ir bagāta vēsture; Jūs varat redzēt senās pilsētas sienas datējams ar 13.-18.gadsimta renesanses pulksteņa tornis un vecpilsēta vārti Balbi arku, kas aizsākās 1680. citām darbībām piedāvājumu Rovinj ietver apmeklējot St Euphemia baznīcu, pilsētas muzeju un staigājot daudz skaistu un gleznaino parku Rovinj ir piedāvāt. Izklaide Rovinj iekļauj kazino, veikali un restorāni.

Prāmji uz Rovinj

Atlas Kompass darbojas divas modernas kuģus ar āra klājiem, gaisa kondicionieri, atpūtas zonu un bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Beznodokļu iepirkšanās ir pieejama kuģa.

Trieste Lines darbojas divas ātrgaitas zemūdens spārnu kuģiem; uz Cris M un Fiammetta M . Abi kuģi veic ar ātrumu līdz 35 mezgliem, ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanu un nodrošina augstākās klases iespējas, ieskaitot bārs, televīzijas ekrānos un mūziku.

Venezia Lines ir flotes 3 ātrgaitas katamarāniem aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un gaisa spilvenu apvienojot uzlabotas īpašības katamarāniem un Hovercrafts. Kad uz kuģa jebkādus Venezia Lines prāmju jūs varat sagaidīt, lai atrastu iespējas, piemēram, plaši un izpildvaras stila gaisa kondicionieri atpūtas telpas, bāri un restorāni kopā ar beznodokļu iepirkšanos.

Rovinj ostu iekārtām

Rovinj prāmju osta piedāvā pakalpojumu klāstu un iespējas. Tuvums Rovinj prāmju ostas uz Rovinj pilsētas centrā nozīmē, pasažieri var viegli piekļūt vietējiem ērtības.

Rovinj Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Venezia

Valdibora Parking, Ulica Giordana Paliage, 52210, Croatia