Rottnest Island Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rottnest Island atrodas 11 jūdzes no Rietumu Austrālijas piekrastē. Vietējie iedzīvotāji bieži sauc salu tikai "Rotto" vai "Rottnest". Pirms kļūt par galvenokārt veltīts atpūtas lietošanu, no 20. gadsimta sākuma salā atradās aborigēnu cietums, a zēniem labošanās un internēto nometnes gan I Pasaules kara un Otrā pasaules kara.

At Rottnest Island, cita starpā, jūs varēsiet baudīt pastaigu ekskursijas, velosipēdus zirgiem vai autobusu ekskursijas. Snorkelling ir arī elpu. Piedāvā ērtu prāmju satiksmi no Pērta un Fremantle

Rottnest Express spailei Rottnest Island. Zemāk jūs varat atrast visu Rottnest Island Ferry grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Rottnest Island Prāmji
  • Rottnest Island Prāmji
  • Rottnest Island Prāmji

Prāmji uz un no Rottnest Island

Rottnest Express prāmji a ir viens no Austrālijas mīļākie pasažieru prāmi. Visi viņu prāmji padarīs jūsu ceļojums patīkams.

valdē Rottnest Express prāmi jums patiks skaists viedokli.

Rottnest Island ieejas maksas piekļūt Rottnest Island ir iekļauti biļetes cenā. Rottnest Express aizņem tikai kājāmgājējiem.

Rottnest Island Ferry Terminal atrodas beigās Henderson Avenue.

Rottnest Island ostu iekārtām

Rottnest Island termināls, kas atrodas beigās Hendersons Avenue, ir nedaudz ostas. Izpētīt salu galveno transporta veidu, ir velosipēdi, kas var noalgot, bet jūs varētu arī darīt to ar gaisa kondicionieri treneris. Iet uz apmeklētāju centru, ja jums ir nepieciešams rezervēt nekādas ekskursijas.


Rezervējiet prāmi uz Rottnest Island no Pērtas un Fremantle šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Rottnest Island

Rottnest Island, kas pazīstams kā Wadjemup vietējiem Noongar iedzīvotājiem un citādi sarunvalodā sauc par Rotto ir sala stiepjas nieka 19 kvadrātkilometrus un atrodas pie krastiem Rietumaustrālijas. Rottnest Island ir iespējams, vislabāk pazīstama ar savu iedzīvotāju quokkas, neliels native somainais atrodams ļoti maz citās vietās. Rottnest Island ir ļoti populāra vieta atpūtniekiem un ir ļoti pieejama ar reisiem uz kontinentu (Pērta un Fremantle), padara to par lielisku vietu, lai apmeklētu.

Rottnest Island Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Rottnest Express Ferries

Rottnest Island, WA 6161, Australia