Rottnest Express Prāmji

Rottnest Express
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Rottnest Express prāmja starp Rottnest Island un Fremantle un arī starp Rottnest Island un Perth. Rottnest Express Prāmji pakalpojumu skaits ar trim ātrgaitas prāmjiem. AFerry vienmēr lētas cenas Rottnest Express Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Tas ir kāju pasažieru apkalpošana.

skatīt tālāk jaunākos Rottnest Express Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Rottnest Express prāmji grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Rottnest Express Maršruti

   Borta Rottnest Express Ferries

   Star Flyte Express , Eagle Express un MV Jūras ērglis Express ir nosaukumi Rottnest Express tirdzniecības prāmjiem "kuģi.

   Jūs būsiet sajūsmā skaistajā rietumu piekrasti un Rottnest Island krastos apskalo Indijas okeānā. Borta ir pieejamas ērtas telpas, ēst kaut vai kuriem ir uzkodas. Rottnest Express aizņem tikai kājāmgājējiem.

   Rottnest Island ieejas maksas, lai piekļūtu pie Rottnest Island ir iekļauti biļešu cenas.

   Bagāžas Piemaksas

   Jūs varat lietot viens maiss nav lielāks par 60 cm x 40 cm x 30 cm, kā rokas bagāžu, un tai ir jābūt iespējai tikt izmitināti uz jūsu klēpī. Ja no lugagge svars ir virs 22 kilogramiem tas būs piešķirts īpašos bagāžas būros. Ja jūs ceļojat ar savu velosipēdu, niršanas aprīkojumu, vējdēlis, utt., Jums būs jāmaksā papildu kravas maksu. Visi bagāža ir jāmarķē. Jūs varat iegādāties uzlīmes pie prāmju termināla.