Rotterdam Eiroosta Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rotterdam Eiroosta Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Roterdamas Europoort ar AFerry. Prāmji uz Rotterdam Europoort, Holandē, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Roterdamas Europoort no Hull.

Rotterdam Eiroosta Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Rotterdam Europoort tiek darbināti ar P & amp; amp; O Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Roterdamas Europoort, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Amsterdamas, Ostendes un Zēbriges, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāni

Rotterdam Eiroosta prāmji ar P & amp;. Amp; O Ferries ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Roterdamas Europoort būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
192 €
  • Rezervēts: Sv, 29.11.2020.
  • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
1 088 €
  • Rezervēts: Tr, 25.11.2020.
  • Ceļojiet: Tr, 2.12.2020. (Vienā virzienā)
  • + 1
  • Rotterdam Eiroosta Prāmji
  • Rotterdam Eiroosta Prāmji
  • Rotterdam Eiroosta Prāmji

Par Roterdamas Europoort

Rotterdam ir lielākā pilsēta provincē South Holland Nīderlandē un otrs lielākais pašvaldības Nīderlandē pēc galvaspilsētas Amsterdamas. Roterdamas osta un rūpnieciskais komplekss pilda svarīgu lomu kā centru starptautiskās preču plūsmas un kā uzņēmuma vietu nozarē un loģistikas pakalpojumus.

Rotterdam tika dibināts 13. gadsimta vidus kā mazu zvejas ciematā. Nosaukums Rotterdam ir atvasināts no dambja Rotte upē. Sākumā Otrā pasaules kara gandrīz visa pilsētas centrs tika stipri bojātas ar Vācijas reidi. Tas izskaidro, kāpēc gandrīz nekādas pirmskara ēkas palika šajā daļā Rotterdam.

Rotterdam ir daudzas interesantas muzejus, jo ir labi zināms, ka Boijmans-van Beuningen muzejs, Historisch muzejs (Vēstures muzejs) un Kunsthal centru par mūsdienu mākslu. Apmeklējums Roterdamas nav pilnīga bez apmeklējuma Euromast, augstāko Lookout tornis Nīderlandē vai laivu ekskursijā pa Nieuwe Maas un Lek Rivers.

Prāmji uz un no Roterdamas

Borta P&O Ferries Jūs varat baudīt izklaides, garšīgi ēdieni un iegūt labu nakts atpūtu vienā no ērtas kajītes, lai jūs ieradīsieties jūsu galamērķis atjaunots un gatavi iet.

Rotterdam Eiroosta iespējas

Roterdamas osta un rūpnieciskais komplekss pilda svarīgu lomu kā centru starptautiskās preču plūsmas un kā uzņēmuma vietu nozarē un loģistikas pakalpojumus. Roterdamas ostas pakalpojumi ietver kafejnīca, restorāns, maiņas punkts, kā arī vairāki veikali pārdod vietējos produktus un citas ērtības.

Tie ar invaliditāti var sazināties ar prāmju kompāniju pirms izbraukšanas, organizēt īpašas palīdzību, kas tiem var būt vajadzīga iekāpšanas kuģiem. Termināļa pakalpojumi ietver speciāli pielāgotas tualetes telpas un labu ratiņkrēslu piekļuvi visām jomām termināla.

Nokļūšana Roterdamu

Ar Europoort terminālis atrodas apm. 37 km attālumā no Roterdamas centrā, vai apmēram vienu stundu brauciena attālumā. Uz tuvojas Roterdama, sekojiet norādēm "Europoort". In Eiroosta zonā, vienkārši sekot starp apzīmējumiem "Engelands" un "P&O Ferries". Doks numurs (Havennummer) P&O Ferries ir 5805.

No Roterdamas centrālās dzelzceļa stacijas uz Europoort: izbraukšanas ir 17:00 pie "Eurolines", autobusu pieturas pie Conradstraat. No Eiroosta ostas uz Roterdamas centrālās dzelzceļa stacijas: reisi ir pēc ierašanās kuģa. Cenas ir 9 eiro par personu katrā virzienā.

No Amsterdamas Centrālās dzelzceļa stacijas uz Europoort: izbraukšanas ir 17:00 pie autobusa pieturas H3, un biļetes nepieciešams Prebooked.

Rotterdam Eiroosta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

P&O Ferries

Beneluxhaven, Luxemburgweg 2, 3198 LG, The Netherlands

P&O Ferries

Beneluxhaven, Luxemburgweg 2, 3198 LG, The Netherlands