Rothesay Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rothesay ir galvenā pilsēta uz Isle of Bute, kas Firth of Clyde. Rothesay var viegli piekļūt no Gourock Skotijas cietzemes, kā arī ciema Wemyss Bay, kas atrodas uz robežas Clyde Muirshiel reģionālajā parkā. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Rothesay un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Rothesay Prāmji
  • Rothesay Prāmji
  • Rothesay Prāmji

Prāmji uz un no Rothesay

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Rothesay. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Rothesay ostu iekārtām

Rothesay ir galvenais pilsēta uz Isle of Bute, un tāpēc, ka pilsēta ir uzcelta ap ostu visas ērtības, ir tikai īsa 2 minūšu gājiena attālumā no stāpeļa. Pilsētā jūs atradīsiet izvēli veikalu un banku.


Nokļūšana Rothesay osta

Ar auto
of Bute Isle ir mazs un viegli orientēties. A844 noved pie Rothesay.

Ar autobusu
Ir tieši blakus ostai autobusa pietura, un Rothesay var piekļūt ar autobusu no visiem stūriem salu.

Ar prāmi
Daudziem cilvēkiem, Rothesay visvairāk viegli piekļūt ar prāmi. Pakalpojums no Gourock, apvienojumā ar labu dzelzceļa savienojumiem ļauj Rothesay var viegli nokļūt no Glāzgovas. Wemyss Bay ir vēl viens depature vieta ceļotājiem, kuri vēlas īsāku šķērsošanas laiku. Prāmji no Gourock un Wemyss Bay līdz Rothesay var rezervēt ar AFerry.


Par Rothesay

Kā lielākā pilsēta skaista Bute, Rothesay ir daudz atrakcijas, ieskaitot drupām Rothesay pils, kas tika uzbruka 1685. Rothesay ir bagāts mantojums, kas ir redzams, cik drīz vien jūs soli no laivas, kur jūs redzēsiet Viktorijas fasāde.

Rezervējiet prāmi uz Rothesay no Gourock un Wemyss līča vienkārši un droši ar AFerry.

Rothesay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Ferry Terminal, Rothesay, Isle of Bute , PA20 9AQ , Scotland