Rosita Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Diemžēl mēs nevaram piedāvāt prāmjus uz Rosita šajā laikā. Tomēr nekrītiet panikā tikai pagaidām, jo ir daudz alternatīvas. Vai nu izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai atrastu prāmjus ceļo ļoti līdzīgas maršrutus vai skatiet mūsu pilnīgu sarakstu prāmji uz Skotiju .

Rosita prāmju osta ir vienīgā osta Skotija piedāvāt tiešu pakalpojumus Eiropas kontinentālo daļu. Tā atrodas grāfistes Fife apmēram 12 jūdzes uz ziemeļiem uz rietumiem no Edinburgas un 40 jūdzes no Glāzgovas. Rosita ir ideāla vieta, lai sāktu pētīt Skotija, pateicoties savu centrālā atrašanās vieta, sniedzot vieglu piekļuvi pilsētās, piemēram, Edinburgā un Glāzgovā.

Īpašie piedāvājumi

  • Rosita Prāmji
  • Rosita Prāmji
  • Rosita Prāmji

Rosita Prāmju osta Services

Rosita lai Zeebrugge maršrutam iepriekš bija ekspluatē Superfast Ferries, bet nesen pārņēmušas Norfolkline ar līdz pat 3 aizbraukšana nedēļā.

Rosita prāmju ostas iekārtas ietver autobusa pietura, taksometri un īstermiņa un ilgtermiņa auto stāvvietu.

Nokļūšana Rosita

lai sasniegtu Rosita prāmju ostas ar automašīnu viss northbound un southbound transportlīdzekļiem jāievēro M90 ( Junction 2), A823 (M), B980 (King Road) un pils ceļu. Alternatīvi no ziemeļiem automašīnām un motocikliem var atstāt A90 pirmajā izejas uz ziemeļiem no Forth Road Bridge un sekojiet ceļa zīmes.

Pie ostas tur ir ērta prāmju transporta pakalpojumi ar autobusu skriešanas piepilsētas maršrutos starp Rosita prāmju terminālis, kas Ferrytoll parku un braukt, un Inverkeithing dzelzceļa stacijas. Šis pakalpojums darbojas 3 stundas pirms izlidošanas un pēc ielidošanas un nodrošina savienojumus no Rosita ostas uz vietējo ceļu un dzelzceļu tīklu.

Rosita Ferry Terminal saites ar Karalistes Fife Tūkstošgades cikla veidos, Ziemeļjūras cikla maršrutu un nacionālā cikla tīkla maršrutos 1 un 76.

Par Rosita

Rosita Karte

Skatīt karti

Ostu adreses