Rostock Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rostock Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Rostoku ar AFerry. Prāmji uz Rostoku, Vācijā, ir pieejami no Dānijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Rostoku no Geseru un Trelleborg.

Rostock Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Rostokas darbina ar Scandlines, Stena Line un TT-Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Rostokas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Rostoku, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ķīle, Putgardena un Zasnicu, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Rostock prāmji ar Scandlines, Stena Line un TT-Line ir zināmi to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rostoku būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Trelleborg - Rostock
(Stena Line)
225 €
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 25.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Trelleborg - Rostock
(TT-Line)
127 €
 • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Trelleborg - Rostock
(Stena Line (Freight))
371 €
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020. (Vienā virzienā)
 • + 1
 • Rostock Prāmji
 • Rostock Prāmji
 • Rostock Prāmji

Par Rostokas

Rostock atrodas Vācijas reģionā Meklenburgas-Priekšpomerānijas un ir lielākā pilsēta šajā reģionā. Rostock ir daudz, lai apmeklētājs ko redzēt un darīt; no gleznainā Jaunā tirgus laukuma ar savu 13.gs. Town Hall un skaisti atjaunota 15. un 16. gadsimta ēkām.

Citi vēsturiskās vietas Rostock ietver Sv Marijas baznīca, gotiskā ēkas iepazīšanās no 13.gadsimta; un Franciskāņu klosteris dibināts 1243. Rostokā ir mājvieta daudziem interesantiem muzejiem un galerijām, piemēram, Jūras Vēstures muzeju, Town vēstures muzeju, Kunsthalle Rostock mākslas galeriju un arī Rostokas Zoo.

Lai ko sabiedrība izvēlaties savu prāmi uz vai no Rostokas, esat pārliecināts, lai atrastu ceļu, kuru vēlaties īstajā cenu par AFerry. Ar viegli izmantot rezervēšanas veidlapu AFerry, jūs varat atrast prāmis vislabāk piemērota, lai jums. Zemāk jūs varat atrast Rostokas prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Prāmji uz un no Rostokas

Scandlines piedāvā plašu restorānu un bāru, kas mainās no pamata pašapkalpošanās restorānā a la carte restorāni un beznodokļu veikaliem, nodrošinot to klienti pilnīgu pakalpojumu par mūsdienu prāmjiem.

Daži no iekārtu borta TT Line prāmji ietver panorāmas bāri un restorāni, kas piedāvā dažādas svaigi izgatavoti delikateses, dažādu veidu mēbelētu ar augstiem standartiem kajītēs, atpūtas telpas ar panorāmas skatu uz Baltijas jūru , dažādas izklaides un atpūtas iespējas un beznodokļu iepirkšanās.

Stena Line ir viens no Eiropas lielākajiem un pazīstamākajiem prāmju kompānijām. Viņu kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

pasažieriem, Finnlines prāmjiem var baudīt pašapkalpošanās bufetes tipa restorānu, kas pazīstams ar savu izcilo vācu un somu ēdienu, ka Jūrnieku veikals, pārdodot kosmētiku, rotaslietas, saldumi, suvenīri, dizains preces, dzērieni, alkoholiskie dzērieni un uzkodas, kā arī trenažieru zāle un sauna sadaļu ar džakuzi gan vīriešiem, gan sievietēm. No kompakto sporta zāli, džakuzi un saunu izmantošana ir iekļauti jūsu biļeti.

Rostock ostu iekārtām

prāmju osta Rostoka atrodas tieši uz ziemeļiem no galvenās pilsētas centra, platība Krummendorf. Rostock osta ir viena no lielākajām ostām Baltijas jūras reģionā, un tai ir tieša piekļuve Vācijas dzelzceļa un autoceļu tīklu. Rostokas prāmju osta sniedz dažādus pakalpojumus un iespējas pasažieriem, tai skaitā auto stāvvietām.

Nokļūšana uz Rostoku

Sekojiet A20/A19 autoceļa, pēc zīmēm Rostokas International Port. No Rostokas Centrālās stacijas, veikt tramvaju Nr. 4 līdz pieturai "Dierkower Kreuz", tad nē. 19 vai 21 autobusu uz Rostokas prāmju ostas. Alternatīvi, no Rostokas Centrālās stacijas kursē vietējo vilcienu līdz pieturai "SEEHAFEN-Nord", kas ir aptuveni 20 minūšu gājiena attālumā no Rostokas prāmju ostas.

Rostock Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Finnlines

Skandinavienkai ShipserviceGmbH & Co. Ost-West-Straße 35, Rostock, 18147, Germany

Scandlines

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany

Scandlines

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany

Stena Line

Zum Fährterminal 1, 18147 Rostock Überseehafen, Germany

TT-Line

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany