Rosslare Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rosslare Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Rosslare ar AFerry. Prāmji uz Rosslare, Īrijā, ir pieejami no Francijas un Velsā. Jūs varat veikt prāmi uz Rosslare no Cherbourg, Fishguard Pembroke un Roscoff.

Rosslare prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Rosslare darbina ar Īrijas Ferries un Stena Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Rosslare, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Rosslare, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Korkas un Dublinu, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Rosslare prāmji ar Īrijas Ferries un Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rosslare būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Cherbourg - Rosslare
(Stena Line)
191 €
  • Rezervēts: Pr, 21.9.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 25.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
Fishguard - Rosslare
(Stena Line)
283 €
  • Rezervēts: Sv, 13.9.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 18.12.2020. - Tr, 30.12.2020.
  • Automašīna + 1
  • Rosslare Ferry
  • Rosslare Ferry
  • Rosslare Ferry

Par Rosslare

Rosslare ir ciemats Veksfordas grāfistē uz dienvidaustrumu krastu Īrijā. Īrijā Rosslare ir pazīstama kā "Sunny South-East". Katru gadu tā saņem 300 stundām vairāk saules nekā jebkur citur Īrijā, padarot Rosslare uz top tūrisma galamērķi.

Turklāt, smilšu pludmale Rosslare ir Zilā karoga pludmale, kas piesaista ģimenēm, peldētājus un sērfotājiem līdzīgi. Ja jums patīk spēlēt golfu, tad netālu no Rosslare, ir daudzi golfa laukumi, tostarp New Ross Golf Club, smalku 18 bedrīšu parka laukums, kas ir labi vērts pāris stundas spēlēt. Pilsētas centrā ir labas viesnīcas, restorāni un bāri. Tāpat ir vērts izpētīt Rosslare skaisto ainavu ar visiem parkiem, aizraujošu ciematos un burvīgu skatu, kas ir grūti aizmirst.

Ir daudzas vietas un ciemi apmeklēt ap Rosslare, kā Yola Viensēta Folk Park; Kilmore Quay (gleznainā zvejas ciems); Ballinskar, ciems, kurā Spīlbergs shot dažas kaujas ainas ar filmu "Saving Private Ryan"; un Īrijas Nacionālā mantojuma parks, kur jūs atradīsiet audiovizuālais vadās vai pašnodarbināta vadīties pastaigas, kas ilustrē vēsturi no akmens laikmeta līdz agri Norman perioda.

Prāmji uz un no Rosslare

Borta Irish Ferries Oscar Wilde kuģa jūs atradīsiet izvēli kajītes un svītas, oficiants-pakalpojumu restorānu, izklaides atpūtas Brasserie, bārs un atpūtas zonas, piano bārs, 2 kinoteātri, bērnu rotaļu zonas, steiku un plašas iepirkšanās iespējas. Bezmaksas WiFi ir pieejams visiem pasažieriem arī.

Stena Line darbojas tradicionālās kruīza prāmjiem, par lielāko daļu no saviem UK balstītas maršrutiem, kuriem ir daudzas iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi pieslēgumu, bāri, kafejnīcas un restorāns, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Rosslare ostu iekārtām

Rosslare prāmju osta ir arī saistīta ar dzelzceļa un autobusu visiem reģioniem Īrijā un nodrošina lielisku vārteju uz Franciju. Rosslare prāmju ostas piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas. Termināla ēkas, jūs atradīsiet reģistrēšanās zonas, bērnu rotaļu laukums, bērnu mainās iespējas, automašīnu noma, veikali, maiņas punkts, imigrācijas telpas, atpūtas telpas, tualetes, restorānu un Waterfront Bar.

Nokļūšana Rosslare

Operators Bus Eireann vada autobusu pakalpojumus uz un no Rosslare Harbour. Irish Rail darbojas vilcienu pakalpojumus uz un no Rosslare Europort. Autoceļš N25 saista Waterford tieši Rosslare.

No Kilkenny, veic šoseju N10/apvedceļš; pie apvedceļa, veic 1. nobrauktuvi uz Bennettsbridge Road/R700, tad pēc 14 km nogriezieties pa kreisi Lady Well St/R700, nogriezieties pa labi pie N9/Newtown Terrace, jānogriežas pa labi pie Logan St/N9 un nogriezieties pa kreisi R700/The Quay, nogriezieties pa labi un sekojiet Dangan Terrace/R700 par 21 km, krustojumā ar N30, nogriezieties pa labi un pēc 0,7 km nogriezieties pa kreisi un palikt pie tā, lai vēl 3.4 km; tad nogriezieties pa kreisi pie N25 krustojumā un turpināsies pēdējo 47 km pret Rosslare.

No Dublinā, veic autoceļa M50 dienvidu, turpināt M11 un N11; veic izvešanas; Apvedceļā izvēlieties 2nd nobrauktuvi, nākamajā Apvedceļā veic 1. nobrauktuvi uz Arklow Rd kas turpina kā Main St; nogriezieties pa kreisi R741/The Ave un turpināt 42 km; nogriezieties pa kreisi komercreģistrā Quay/R730, tad pie apļveida krustojuma veic 1. nobrauktuvi uz N25, pēc 7 km nogriezieties pa kreisi pie R740 un turpināt pēdējo 4 km pret Rosslare.

Rosslare Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Irish Ferries

Rosslare Harbour, Co. Wexford, Republic of Ireland

Stena Line

The Ferry Terminal, Rosslare Harbour, Country Wexford, Republic of Ireland