Prāmis uz Roscoff

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Roscoff Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Roscoff ar AFerry. Prāmji uz Roscoff, Francijā, ir pieejami no Anglijas un Īrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Roscoff no Cork, Plymouth un Rosslare.

Roscoff prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Roscoff darbina ar Brittany Ferries un Īrijas prāmjiem. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Roscoff, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Roscoff, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Šerbūras un Saint-Nazaire (Nantes), lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Roscoff prāmji ar Brittany Ferries un Īrijas Ferries ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Roscoff būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Cork - Roscoff
(Brittany Ferries)
246 €
  • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
  • Ceļojiet: Se, 31.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Prāmis uz Roscoff
  • Prāmis uz Roscoff
  • Prāmis uz Roscoff

Par Roscoff

Roscoff vienmēr ir bijis dīvaini zvejas pilsēta, bet vēlāk tika pārtapa ostā 1973. gadā, jo tās stratēģisko atrašanās vietu Bretaņas piekrastē un palīdzēt attīstību Bretaņas ekonomiku. Roscoff ir labi savienota ar Lielbritāniju un Īriju, un tādējādi palīdz tūrisma attīstību un atdzīvinātu tradicionālo tirdzniecības maršrutus starp tiem.

Roscoff ir burvīgs maza piejūras pilsēta ar 16. gadsimta granīta mājām, maziem specializētajiem veikaliem un bāriem un restorāni. Roscoff ir lieliska vieta, kur būt, ja vēlaties izbaudīt klusu brīvdienas pie jūras, jo pilsēta saglabā salīdzinoši zemas taustiņu, izņemot no vecās ostas un Rue Gambetta.

Roscoff labumu no vieglas klimats visu gadu, jo no Golfa straumes, un arī tāpēc, ka tas ir pasargāts ar Ile de Batz salu. Daži no objektiem Roscoff izņemot no skaistas pludmales (viens no labākajiem ir Laber pludmales apmēram 1 km attālumā no vecās ostas) ir Jardin Exotique (tropu dārzu), Notre Dame de Croatz Batz (baznīca), un akvārijs.

Bretaņa s jūra ir pazīstama ar savām ārstnieciskajām īpašībām un tādējādi apmeklēt reģiona vecākā talasoterapijas centrā, kas izveidots 1899. gadā, ir vērts.

Prāmji uz un no Roscoff

Visiem Roscoff prāmju ir lielisks klāja iespējas, tostarp gardu pusdienu, greznas naktsmītnes un dzīvu izklaides. Roscoff prāmji ir ideāls piemērs elegants un ērti kruīza kuģiem ar augstākajiem drošības standartiem.

Brittany Ferries un īru Prāmji piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Roscoff prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Roscoff ostu iekārtām

Roscoff prāmju osta sniedz dažādus pakalpojumus kopš tās atjaunošanā 1998. iespējās termināla ietver kafejnīcu, bāru un restorānu atvērts ielidošanu un izlidošanu, kā cashpoint, bērnu pārtinamais mazgātava, suvenīri veikalu, tūrisma informācijas centrs, dušas un pakalpojumus invalīdiem.

Autostāvvieta ir pieejama ārpus termināla arī. Nav maksas, un tas ir bez uzraudzības.

Nokļūšana Roscoff

No dienvidiem (Quimper un Brest) izmantot D69 ceļu, lai nonāktu līdz Roscoff. No Rietumu lietošanai (Rennes) izmantot N12 ceļu, tad veikt N58 ceļu pie Morlaix.

SNCF vilcienu no Roscoff doties Morlaix, no kuras jūs varat noķert TGV pakalpojumu pārējo Francijā.

Regulāra autobusu kursē starp Roscoff un Morlaix, kura ilgst aptuveni 35 minūtes.

Roscoff Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Gare Maritime,Port de Bloscon, 29680 Roscoff, France

Irish Ferries

Gare Maritime, Port du Bloscon, 29630 Roscoff, France