Ronne Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ronne ar AFerry. Prāmji uz Ronne, Bornholmā, ir pieejami no Polijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ronne no Swinoujscie.

Ronne prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ronne ir vada Polferries un TT-Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Ronne, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ronne, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ronne prāmji ar Polferries un TT-Line ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ronne būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ronne Prāmji
  • Ronne Prāmji
  • Ronne Prāmji

Par Ronne

Ronne uz salas Bornholmas ir neliela granīta salu un atrodas aptuveni 150 km uz austrumiem no pussalas Dānijā un 40 km uz dienvidaustrumiem no dienvidu galu Zviedrijā. Tā ir pazīstama galvenokārt ar savu viduslaiku apaļām baznīcas. Par kalni klāj bagātīgu lauksaimniecības zemes un gleznainu ciematos un krasta rotā ar garo smilšaino pludmali un akmeņainas klintis. Ar vairāk nekā 200 km velosipēdu maršruti Bornholma ir pievilcīgs sala velosipēdu entuziasti.

Padomju gaisa uzbrukumiem 1945. izlīdzinātas pilsētu, tāpēc lielākā daļa ēku Ronne ir moderni. Tomēr jūs atradīsiet atradīsiet Ronne būt burvīgs mazpilsētā, ja jūs apmeklējat savu vēsturisko vecpilsētu (Gamle Stan) ar saviem bruģis stoned ielām jāpapildina ar spilgti krāsotām krusteniski koka karkasa mājas. Citas atrakcijas ir Hjorth s Fabrik, muzejs Keramika izcelsmes atpakaļ 1859, tad Forsvarsmuseet (Aizsardzības muzejs), dienvidu daļa no pilsētas, tad Bornholms muzejs, iekārtota bijušās slimnīcas un St Nicolai baznīca, kuru jūs ievērosiet, ja jūs ierodas ar prāmi.

Prāmji uz un no Ronne

BornholmerFærgen ir nesen ieviesusi divus jaunus kuģus, kas palīdzēs, sniedzot būtisku pakalpojumu pasažieru, pasta un preces uz un no salas Bornholmas .

Ronne ostu iekārtām

ir bagāžas kastes ekspluatācijā Center Ronne. Jūs atradīsiet Bornholms Tourist Office tuvumā terminālā, NDR. Kystvej 3 (pāri ielai no Kvickly lielveikalā).

Ir divu stundu autostāvvieta ierobežojums priekšā prāmju termināla Ronne un beigās Finlandsvej (sekot ceļu pagātnē terminālī). ir iespējams, ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvieta pie Bornholmas apmeklētāju centrā (aiz Q8 degvielas uzpildes staciju jums atrast ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvieta (Bådehavnsvej/Munch Petersens Vej).

Nokļūšana Ronne

Sekojiet no Hammeren (BORNHOLMS) ceļa "Fyrvej" un tad nogriezieties pa labi uz Hammershusvej un turpināt Slotskyngvej. Head uz Ronne pilsētas centrā, pagriežot pa labi, izmantojot HALSE un tad vienkārši sekojiet norādēm uz prāmju ostas.

Vietējo autobusu pietura ārpus BornholmsTrafikke prāmju termināla.

Ronne Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

BornholmerFærgen

Dampskibskajen 8, 3700 Ronne, Denmark