Rodby Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rodby Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Rodby ar AFerry. Prāmji uz Rodby, Dānijā, ir pieejami no Vācijas. Jūs varat veikt prāmi uz Rodby no Putgardena.

Rodby Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Rodby darbojas ar Scandlines. Kad jūs meklēt prāmi uz Rodby, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Geseru, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Rodby prāmji ar Scandlines ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rodby būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Rodby Prāmji
  • Rodby Prāmji
  • Rodby Prāmji

Par Rodby

Rodby pilsēta ir veidota ap prāmju ostas uz Dānijas salas Lolland. Vairāk nekā 6 miljonus pasažieru ik gadu starp Rodby un ostu Putgardena salā Fehmarn Vācijā ar Scandlines. Rodby ir veidota ap prāmju ostas un ir neliela pilsēta pati par sevi, ar iedzīvotāju skaitu tikai 2500.

Rodbyhavn Prāmju osta atrodas uz dienvidiem no pilsētas Rodby, uz salas Lolland, darbojas kā vārti uz Vāciju no Dānijas ar prāmja braucienu visas dienas garumā. Prāmji kursē uz Vācijas ostu Putgardena un to var rezervēt, izmantojot AFerry

Prāmji uz un no Rodby

Uz borta iekārtām uz Scandlines Rodby - Putgardena prāmji ietver sauļošanās terasi, restorāns, kafejnīca, bistro, travelshop, Bureau de Change slots mašīnas un rotaļu istaba bērniem. Visiem prāmjiem ir labas ratiņkrēsliem.

Rodby ostu iekārtām

Rodby Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Rodby

Ievērojiet autoceļa E47/E45 pret Rodby. Atstājiet autoceļu krustojumā 50. un sekojiet zīmēm Rodby. Tad nogriezieties pa kreisi uz leju "Færgevej", un turpināt šo ceļu līdz jūs sasniegsiet prāmju ostas.

Rodby Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Scandlines

Rodby Faerge Port, 4970 Rodby, Denmark

Scandlines

Rodby Faerge Port, 4970 Rodby, Denmark