Rodi Garganico Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rodi Garganico ir pilsēta atrodama Foggia provincē dienvidu-austrumu Itālijā. Pilsēta ir daļa no Gargano Nacionālajā parkā un piedāvā dažas skaistas garas pludmales, tāpēc gaidīt liecinieks diezgan pilsētu un ainavu, kad iet! No Rodi Garganico portu var burāt San Domino Tremiti, nelielu salu piekrastē Itālijā. Zemāk jūs varat atrast visu Rodi Garganico prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Rodi Garganico Prāmji
  • Rodi Garganico Prāmji
  • Rodi Garganico Prāmji

Prāmji uz un no Rodi Garganico

Navlib vada flote 10 hidro pašgājēji sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz krastu.

Rodi Garganico ostas iekārtām

Rodi Garganico ir jauka meklē ostas ar lielu iekārtu. Jūs atradīsiet sēdvietu, autostāvvieta un restorānus ostā. Ja jums ir nepieciešama papildu iespējas, tad jums būs tikai īsa gājiena attālumā no galvenās pilsētas.

Nokļūšana Rodi Garganico

Ceļošana ar automašīnu , lai Rodi Garganico, ir samērā viegli. SS89 automaģistrāles aizvedīs labi uz pilsētu. Tomēr, ja jūs darīt to pilsētu jūs varat atrast dažas jomas ir diezgan šauras un grūti orientēties, tāpēc braukt papildus uzmanīgi un nodrošināt jums ir karte.

Ceļošana ar vilcienu ir vēl viena iespēja. Labākais veids, kā sasniegt Rodi Garganico būtu nokļūt uz Foggia un pēc tam iegūt vilcienu uz Rodi Garganico (varbūt pārnešana San Severo atkarībā no vilcienu reizes).


Par Rodi Garganico

Rodi Garganico kļūst populārs tūrisma galamērķis, gan starptautisko un vietējo iedzīvotāju -, un tas nav grūti saprast, kāpēc! Teritorija atrodas Gargano nacionālajā parkā, kas piedāvā dažas apdullināšanu dekorācijas un pārgājienu. Mazpilsētā ir arī skaistas garas pludmales, ideāls ūdens sporta un sauļojoties.

Rodi Garganico arī piedāvā lielisku ēdienu un vīnu. Atrodoties krastā nozīmē, ka jūs varēsiet būt patiesi gardu svaigas zivis tirpt savas garšas kārpiņas.

Rodi Garganico Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Via Scalo Marittimo, 71012 Rodi FG, Italy