Roatan Island Ferry

Roatan Island Ferry
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ceļošana ar Roatan Island Ferry starp ostu La Ceiba un salā Roatan Hondurasā. Jūs baudīt skaisto ainavu burāšanu starp šīm Karību jūras ūdeņiem, kas ir mājvieta pasaules otrā lielākā barjera rifu sistēmu.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
La Ceiba - Roatan
1 h 15 min
Populārākais maršruts:

Roatan Island Ferry Maršruti

  Galaxy Wave

  152 pēdas garš un jaudas 460 cilvēkiem, katamarāns Galaxy Wave jūs aizvedīs uz Roatan Island no La Ceiba vai otrādi tikai vienu stundu, un ceturtdaļu. Tas ir zemāks gaisa kondicionieri kabīne, kas piešķir 250 regulāras sēdvietas, 150 sēdvietas ārā uz otro līmeni, kā arī par šajā stāvā, 60 pirmās klases sēdvietām ar lielisku skatu. Prāmju neņem automašīnas, bet ir autostāvvietas pie La Ceiba ostas un arī Roatan, kur jūs varat atstāt savu transportlīdzekli. Uz kuģa ir uzkodu un kafijas veikals, dušas telpas un TV.


  The Crossing

  Prāmju terminālis La Ceiba atrodas Muelle de Cabotaje, ir dažas iespējas, piemēram, restorāns, kafejnīca, ATM bankomāta un samaksāts autostāvvieta ir pieejams. Roatan termināls atrodas salas centrā un piedāvā bezmaksas autostāvvietu, izņemot kafijas veikalu, restorānu-kafejnīcu, utt Labākais veids, kā ceļot uz un no abām prāmju termināliem ar taksometru.

  ir divi dienas izlidošana no La Ceiba uz Roatan, atstājot 9:30 un 4:30, un arī divas dienas izlidošana nāk atpakaļ no Roatan, atstājot pie 7:00 un 2:00. Burāšanas laiki var mainīties atkarībā no sezonas.

  Jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, vismaz vienu stundu pirms izbraukšanas, un atcerieties, ka jums ir jāuzrāda drukātā rezervācijas apstiprinājumu un līdzi savu pasi ar jums. Kārtībai ierobežojumi ir līdzīgi aviosabiedrības ones.


  Borta Roatan Island Ferry

  ļāva bagāža par katru pasažieri ir divas somas, līdz 50 mārciņas un 28 x 22 x 14 collas katra.

  Invalīdu un ierobežotām pārvietošanās spējām pasažieriem ir prioritāte iekāpt prāmi. Tā kā prāmis nav nekādas lifts, viņiem būs nepieciešams, lai paliek zemākā līmenī katamarānu.

  Mājdzīvnieki ir apsveicami, uz klāja, bet tie ir jāievieto savās audzētavu pārbrauktuvju laikā. Tie nav atļauts galvenajā jomā prāmi, ir neliela brīvdabas zona kuģa, kur mājdzīvnieki ir droši tur šķērsošanas laikā.

  Smēķēšana nav atļauta iekšpusē prāmi vai termināliem.

  Video

  Roatan Island Ferry YouTube Video