Rio Marina Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rio Marina Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Rio Marina ar AFerry. Prāmji uz Rio Marina, kas Elbas, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Rio Marina no Piombino.

Rio Marina prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Rio Marina darbojas Toremar. Kad jūs meklēt prāmi uz Rio Marina, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Cavo un Portoferraio, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Rio Marina prāmji ar Toremar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rio Marina būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Rio Marina Prāmji
  • Rio Marina Prāmji
  • Rio Marina Prāmji

Par Rio Marina

Rio Marina, no austrumu krastā Elbas, ir dzīva, piejūras pilsēta ar restorāniem, veikaliem un gleznainā jahtu. Rio Marina ir labas saites ar Itālijas cietzemi, ar 2 līdz 3 prāmjiem dienā ņemot ceļojums aptuveni 30 minūtes. Ostas pilsēta ir burvīgs, ar lielisku skatu uz jūru un dīvaini šaurajām ieliņām, kas vilinātu apmeklētājs, lai izpētītu.

Senie zināja Elba, PVN, jo tās bagāto dzelzs resursus, padarot to par svarīgu ostu navigācijas un tirdzniecība. Grieķi vēlāk nosauca to Aethalia (velkmes), atsaucoties uz visām dūmu dots ar dzelzs rafinēšanas kurtuves. Tā rezultātā, tā šodien lepojas daudz bagātu arhitektūras paliekas, piemēram, aizvēsturiskiem ciematiem un senajiem granīta akmeņlauztuvēm. Labākais veids, kā apskatīt salu un tās bagāto kultūras bagātības ir ar kājām, jo tā ir labs tīkls samērot pārgājienu maršrutus.

Rezervējiet prāmi no skaistās Elba pilsētas Rio Marina Itālijā vienkārši un droši ar AFerry.

Prāmji uz un no Rio Marina

Toremar darboties maršrutos no Rio Marina. Toremar ir iespaidīgs un lielu modernu parku prāmju un zemūdens spārniem kuģiem. Visiem Toremar prāmji ir gaisa kondicionētājs un eskalatoru pasažieriem ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Vairums prāmji arī nodrošina bāri un iepirkšanās pasāža, lai saglabātu jūs izklaidēs un atviegloti visa brauciena.

Rio Marina ostas iekārtām

Rio Marina ostas piedāvā tūrisma informāciju un termināla ēkas līdzās veikaliem, restorāniem un kafejnīcām. Ir arī tualetes telpas pieejamas.

Darba Rio Marina

Rio Marina osta atrodas uz austrumiem no Elbas salu, un tā ir viegli pieejama, izmantojot SP26 ziemeļu, ceļa.

Rio Marina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Toremar

Calata dei Voltoni, 57038 Rio Marina Leghorn, Italy