Rinella Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Rinella ar AFerry. Jūs varat izmantot Rinella ņemt prāmjus ap Eolu salām, kā arī uz Itāliju. Vietējie pakalpojumi Eolu salas ir pieejami Rinella uz Stromboli kamēr prāmji prom no Eolu salas buru Milaco.

Rinella Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Rinella darbina ar Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Rinella, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Rinella prāmji ar Liberty līnijām ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rinella būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Rinella Prāmji
  • Rinella Prāmji
  • Rinella Prāmji

Par Rinella

Rinella uz Eolu salas Salina ir dīvaini zvejas pilsēta ar pasteļa krāsas māju uzliku krastiem. Ap krastmalu ir pāris labas peldēšanas plankumiem vai vienkārši sekot ceļu uz Punta Megna, tur jūs varat piekļūt akmeņainās Spiaggia Pra Venezia. Osta ir skaista, un galvenā dzīves Rinella. Osta ir populārs piekļuves punkts Salina cilvēkiem, kas nāk no citām salām Eolu grupā un Sicīliju.

Prāmji uz un no Rinella

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bārs apkalpo atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Rinella ostu iekārtām

Pilsēta ir uzcelta ap ostu, lai visi ērtības ir tuvumā. Gājiena attālumā jūs atradīsiet restorānus, viesnīcas un veikali.

Darba lai Rinella

Salina sala ir maza un viegli orientēties. Galvenais ceļš SP182 iet pa centru salas un noved pie Rinella.

Rinella Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Liberty Lines

, 98050 Rinella, Leni ME, Italy