Rīga Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rīga Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Rīgu ar AFerry. Prāmji uz Rīgu, Latvijā ir pieejami no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Rīgu no Stokholmas.

Rīga Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Rīgas ir vada Tallink Silja. Kad jūs meklēt prāmi uz Rīgu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Rīga prāmji ar Tallink Silja ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rīgu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Rīga Prāmji
  • Rīga Prāmji
  • Rīga Prāmji

Par Rīgu

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un tā ir lielākā pilsēta Baltijas. Rīgas osta ir svarīga daļa no pilsētas attīstību un vēsturi, un tika izmantots starptautiskajā tirdzniecībā starp Baltijas jūru un Melno jūru, jo jau 5. gadsimtā. 12. gadsimtā mazs ciemats, kas tagad ir Rīgā, tika izveidota upes krastā. Vieta sniedza dabas ostu un patvērumu kravas un pasažieru kuģniecības. Pilsēta atrodas abos Daugavas, kas atdala šo pilsētu divām sadaļām bankām; Vecrīga (Vecrīga), un Pārdaugava.

Prāmji uz un no Rīgas

Katram Tallink kuģis piedāvā plašu mūsdienu borta iekārtām, tostarp restorāni, bāri, diskotēka, biznesa atpūtas telpas, bezvadu interneta pieslēgumu, TV, veikali un bērnu spēļu laukumu. Vienalga, vai esat atvaļinājumā vai komandējumā, Tallink piedāvā fantastisku borta pakalpojumu.

Rīga ostu iekārtām

Rīgas osta sniedz tūrisma informāciju un termināla ēkas līdzās veikaliem, restorāniem un kafejnīcām. Ir arī tualetes telpas pieejamas.

Darba Rīgā

Prāmju terminālis atrodas tikai 10-15 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas un 13 km attālumā no pilsētas centra. Rīgas starptautiskā lidosta atrodas tikai 20 minūšu attālumā no pilsētas centra.

Rīga Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS LISCO

DFDS Tor Line SIA, Zivju iela 1, Vecmilgravis, 1015, Latvia

Tallink Silja

Riga Passenger Port, 3a Eksporta Str., Riga, LV-1010, Latvia