Rhubodach Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rhubodach ir mazs ciems ziemeļaustrumu pusē, Isle of Bute. Tur jau sen ir runāts par veidojot tiltu starp Isle of Bute un kontinentālo Skotiju, bet tagad sala ir saistīts ar prāmju satiksmi no Rhubodach līdz Colintraive. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Rhubodach un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Rhubodach Prāmji
  • Rhubodach Prāmji
  • Rhubodach Prāmji

Prāmji uz un no Rhubodach

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Rhubodach. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Rhubodach ostas iekārtām,

Rhubodach ports ir Slipway un šādas iespējas nav. Tuvākās ērtības ir pilsētās Ardbeg un Rothesay, aptuveni 7 un 8 jūdžu attālumā attiecīgi.


Nokļūšana Rhubodach osta

Ar auto
of Bute Isle ir mazs un viegli orientēties. A886 noved pie Rhubodach.

Ar autobusu
490 autobusu saites Rhubodach ar galveno pilsētas Rothesay par Isle of Bute. Ir autobusu pietura atrodas tikai dažu metru attālumā no stāpeļa.


Par Rhubodach

Rhubodach ir vārti uz Isle of Bute daudziem cilvēkiem, un par šādu kompaktu salas Bute ir daži ārkārtīgi daudzveidīgas ainavas ideāli piemērota gan pastaigām un riteņbraukšana. Bute ir arī bagāta vēsture zvejas un daudzveidīgo savvaļas dzīvniekiem.

Rezervējiet prāmi uz Rhubodach no Colintraive vienkārši un droši ar AFerry.

Rhubodach Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Rhubodach Slipway, Isle of Bute , PA20 0QL, Scotland