Rhodes Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rhodes Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Rodas ar AFerry. Jūs varat izmantot Rhodes ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Krētā, Grieķijā, Kiklādu un Turcijā. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami no Rodas 10 prāmju ostas:

Prāmji prom no Dodekanēsas salām kuģo no Rodas uz Fethiye, Piraeus un Santorini.

Rhodes prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Rhodes ir vada Aegeon Pelagos, Blue Star Ferries, Dodekanēsas Flying Delfīni un Dodekanisos Seaways. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Rhodes, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Rodas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Aegeon Pelagos un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Rhodes ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rhodes būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Rhodes Prāmji
  • Rhodes Prāmji
  • Rhodes Prāmji

Par Rhodes

Roda ir lielākā no Dodekanēsas salām un otra lielākā Grieķijas sala. Tā atrodas uz austrumu Egejas jūras, 11 jūdzes uz rietumiem no Turcijas, un bauda vidēji 320 dienas svētlaimīgs saulesgaismas gadā. Rhodes prāmju osta ir vārti uz Turciju, kontinentālo Grieķiju un Dodekanēsas salām. Rhodes ir skaista un daudzveidīga dabisko vidi. Rhodes Island visvairāk ceļoja no 12 Dodekanēsas salām, vilinošs tūristus ar savu krāšņs zemi, garas, skaistas pludmales un aizraujošu vēsturi.

Rodas sala bija svarīgs ekonomiskais centrs senajā pasaulē, un bija mājvieta vienam no septiņi pasaules brīnumi - uz Rodas koloss, milzīga statuja ka stāvēja vairāk nekā pirms diviem tūkstošiem gadu pie ieejas ostā un tika sagrauta zemestrīces in 237 BC.

Galvaspilsēta Rhodes Town, atrodas ziemeļu galu salas. Rodas pilsēta ir bagāta vēsture un daudzas interesantas vietas, tostarp paliekas 14. gadsimta okupācijas Knights St John. 1988. viduslaiku pilsētas Rhodes tika izraudzīta par Pasaules mantojuma City.

Prāmji uz un no Rodas

Blue Star Ferries lepni lepojas ar vienu no modernākajām prāmju flotēm, kas darbojas Grieķijā. Uz saviem prāmjiem, kā arī virkni kabīnes un sēdvietas, ieskaitot aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta pieslēgums, bankomātu un vairāk. Daži kuģi ir arī nakts klubs un peldbaseins.

Dodekanisos Seaways nodrošina aviosabiedrības stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Dodecanese Flying Dolphins kuģi nodrošina ērtu sēdēšanu un panorāmas logi, kas ļauj jums baudīt burvīgu skatu uz Turcijas piekrasti un jūru.

Tuana Jūras piedāvā ātru un ērtu transporta pakalpojumus starp Rodas un skaisto Turcijas ostas Fethiye. Tās kalpo aptuveni 20000 apmeklētāju starp Rodas un Fethiye gadā. Ņemot šo prāmi ļauj paplašināt savu atvaļinājumu un izpētīt Turciju, tajā pašā laikā, kā jūs apmeklēt Grieķiju. Īpaši vērts apmeklēt Fethiye ir slavenie klinšu kapenes.

Roda ostas iekārtām

Rhodes Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Darba Rodā

Rodas pilsēta ir satiksme uz prāmju ostas, galvenie apskates vietas, ciemus un kūrortus pie regulāriem intervāliem visā vasarā un retāk ziemā. Viegli izmantot rezervēšanas veidlapu AFerry padara to ļoti vienkārši atrast prāmi, kas vislabāk atbilst Jums.

Rhodes Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegeon Pelagos

Rhodes port, Rhodes city, Rhodes, Dodecanese, Greece

Blue Star Ferries

Rhodes port, Rhodes city, Rhodes, Dodecanese, Greece

Blue Star Ferries

Rhodes port, Rhodes city, Rhodes, Dodecanese, Greece

Dodekanisos Seaways

Rhodes port, Rhodes city, Rhodes, Dodecanese, Greece

Tuana Maritime

Rhodes port, Rhodes city, Rhodes, Dodecanese, Greece

Dodecanese Flying Dolphins

Rhodes port, Rhodes city, Rhodes, Dodecanese, Greece

Sea Service

Rhodes port, Rhodes city, Rhodes, Dodecanese, Greece