Red Star Prāmji

Red Star Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Red Star prāmis uz Albāniju un Itālijā. Red Star Ferries ļauj ceļot ar komfortu ar apkalpi jūsu rīcībā visa brauciena. AFerry vienmēr lētas cenas Red Star Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Red Star Ferries uz Brindisi un Vlore. Skatīt zemāk jaunāko Red Star Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

All Passengers should be at the embarkation area of the ship three (3) hour before departure. Any passengers not in time for the sailing are not entitled to a refund of the fare paid.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Red Star Prāmji Maršruti

   Borta Red Star Ferries

   RedStar Prāmji Fleet veido labi aprīkotu mūsdienu kuģiem. Uz kuģa pakalpojumi ietver ērtas atpūtas zonas, restorāni un bārs un kafijas un uzkodu bārs. Kajītes svārstās no standarta līdz luksusa, un jūs varat arī rezervēt aviokompānija stila atpūtas vietas.


   Video

   Red Star Prāmji YouTube Video