Ramsgate Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis uzņēmums nav rezervējama vairāk. Tomēr tās ir alternatīvas, mēs varam piedāvāt Jums: Dover-Dunkerque vai Hull-Zeebruge . Lūdzu, izmantojiet rezervēšanas formu.

Ramsgate Kent ir otrā lielākā osta Anglijā, rūpējas par kravu un pasažieru katru dienu visa gada garumā. Prāmji no Ramsgate bura Ostendes Beļģijā, izmantojot prāmju operatori LD Lines un Transeuropa, un jūs varat atrast savu prāmi, izmantojot vienkāršu AFerry rezervācijas formu.

  • Ramsgate Prāmji
  • Ramsgate Prāmji
  • Ramsgate Prāmji

Prāmji uz un no Ramsgate

Transeuropa Ferries pašlaik ir 6 kuģus, kas visi ir iekārtoti ar augstiem standartiem, lai radītu siltu un mājīgu atmosfēru. Jūs varat baudīt grezns angļu, Beļģijas vai itāļu maltīti a la carte restorānā vai baudīt vieglu maltīti bistro zonā kopā ar bāru borta kalpo dažāda veida vīnu un citiem dzērieniem.

Ramsgate ostu iekārtām

Ramsgate prāmju osta ir veltīta ierašanos un aizbraukšanu atpūtas telpas, kas spēj izturēt, kas pārsniedz 2000000 pasažieru gadā. Saimniecība ietver veikali, kafejnīcas, atpūtas un autostāvvietu iespējas.

Nokļūšana Ramsgate

Ramsgate prāmju osta atrodas uz austrumu galu Kent. Ceļu piekļuve ir lieliska, vienkārši sekojiet skaidri iezīmētas galvenās ceļojumu maršrutus no A2/A20 vai M2/M20. Ramsgate ir 79 jūdzes uz dienvidaustrumiem no Londonas, kas tieši saistīta ar M2/A2 un M20/A20, kas abi savienojumu ar M25 Londonas orbitālās šosejas. M25/Dartford Crossing bumbu 56 miles.

Ramsgate prāmju osta apkalpo Dienvidaustrumu Vilcieni, Teneta septiņi dzelzceļa stacijās piedāvā regulārus pasažieru pakalpojumus Londonas Charing Cross, London Victoria un Londonas Cannon Street.

Ramsgate prāmju osta apkalpo bieži National Express pakalpojumiem, kas darbojas dažādās treneri no visas Lielbritānijas.

Par Ramsgate

Ramsgate ir ostas daudzus tūkstoš gadus. Patiesi, kristiešu misionāru St Augustine Kenterberijas plaši uzskatīts dibinātājs baznīcas Anglijā, stājās Angliju caur Ramsgate vēlu 6. gadsimta.

Ramsgate Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Transeuropa Ferries

Car ferry Terminal, New Port, Ramsgate, Kent., CT11 9FT, England