Rafina Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rafina Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Rafina ar AFerry. Prāmji uz Rafina, Grieķijā, ir pieejami no salu. Jūs varat veikt prāmi uz Rafina no Andros, Ios Mykonos, Naxos, Paros, Santorini un Tinos.

Rafina prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Rafina darbina ar Kiklādu Fast Ferries, Golden Star Ferries un Jūras Jets. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Rafina, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Rafina, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Rafina prāmjiem ar Kiklādu Fast Ferries, Golden Star Ferries un jūru Jets ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Rafina būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Rafina Prāmji
  • Rafina Prāmji
  • Rafina Prāmji

Par Rafina

Rafina pilsēta atrodas uz austrumu krastu dienvidu Grieķijas cietzemes, jo ir apmēram 30km no Atēnām. Rafina ir tradicionāls ostas pilsēta, ar daudziem bāriem un jūras velšu restorānu. Rafina ir samērā neliela piejūras pilsēta, ar kādu skaistu objektiem, piemēram, neliela baznīcas Aghios Nicolas.

tuvums Rafina līdz Atēnām ļauj apmeklētājiem izjust dzīvīgu kapitālu un visu, ko tā var piedāvāt, no vēsturiskas vietas, piemēram, pasaules slavenā Akropole Atēnās uz daudzajām kafejnīcām un bāriem Kolonaki rajons.

Rafina prāmju osta atrodas uz austrumiem no galvenās pilsētas, un ir aizņemts osta nodrošina prāmju pakalpojumus Kiklādu salām.

Prāmji uz un no Rafina

Anek Lines flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Agoudimos Lines , jūs atradīsiet veikalus, iekštelpu un āra bāri, disko, kazino, Wi-Fi interneta pieslēgumu un īpašu bērnu spēļu laukumu. Siltajos mēnešos jūs varētu apsvērt ņemot krituma prāmja baseinā uz klāja! You svētki patiešām sāksies, kad jūs soli uz klāja.

Blue Star Ferries ir viena no lielākajām prāmju kompānijām, kas apkalpo Grieķiju. No Pirejas, Blue Star Ferries doties uz kādu no svarīgākajiem Grieķijas salām, ieskaitot Rhodes, Santorini, Mykonos, Naxos, Koblues, Ios un daudzi citi. Blue Star Ferries "Modernie kuģi gaisa kondicionētāju piedāvā pilnu borta iekārtām. Saimniecība ietver interneta pieslēgumu, plašu sēdvietu iespējas un kabīnes, pilna servisa restorāniem un veikaliem. Daudzi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni nodrošinot ātru maltītes un uzkodas ir ideāli piemērotas bērniem un pieaugušajiem līdzīgi.

Grezni atpūtas Kiklādu Fast Prāmji var turēt līdz 1200 pasažieriem, savukārt 400 automašīnas (vai 70 kravas) var novietot garāžā

Golden Star Prāmji darbojas viens kuģis, uz Superferry II . Kuģis ir pilnībā aprīkots ar WiFi un satelīta televīziju visā kuģa. Uz klāja jūs atradīsiet beznodokļu veikali, kafejnīca, mājas kino un masāžas krēsli. Kuģis var uzņemt līdz pat 1,630 pasažieriem, 250 automašīnas un tas ir ratiņkrēslā.

Rafina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Cyclades Fast Ferries

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Golden Star Ferries

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Hellenic Seaways

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Sea Jets

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece