Rabac Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rabac prāmju osta atrodas nelielā Horvātijas ciematā Istras pie Kvarner līcī tikai 3 jūdzes uz dienvidaustrumiem no Labin.

Mēs pašlaik nav pārdot prāmjiem no Rabac. Tomēr nav bailes, jo tur ir daudz iespēju izvēlēties, piemēram. Jūs varat vai nu izmantot rezervācijas formu iepriekš, lai atrastu prāmjiem, kas darbojas uz ļoti līdzīgas maršrutus vai atrast sarakstu ar visiem mūsu prāmjus Horvātija.

Īpašie piedāvājumi

  • Rabac Prāmji
  • Rabac Prāmji
  • Rabac Prāmji

Rabac osta

Rabac prāmju osta atrodas nelielā Horvātijas ciematā Istras pie Kvarner līcī tikai 3 jūdzes uz dienvidaustrumiem no Labin. Pēc tam, kad tikai maza zvejnieku pilsētiņa, Rabac ir kļuvusi par vienu no lielākajiem kūrortiem Istras.

Rabac prāmju ostas

Rabac prāmju ir samērā maza iespēja, bet jūs varat atrast daudz uzaicināšanu, mājīgs kafejnīcas, saldējuma un visas citas ērtības tikai īsa pastaiga gar ostu.

Par Rabac

Kad tikai nelielu zvejas pilsētas Rabac ir kļuvusi par vienu no lielākajiem kūrortiem Istras. Rabac piedāvā laivu ekskursijas uz tuvējām salām, kā arī lielisku sporta un atpūtas iespējas. Ir dažādi piejūras dzīvokļi un kūrortiem, no kuriem izvēlēties Rabac. Skaista zilā karoga pludmales un skaidri jūra padarīt Rabac viens no labākajiem brīvdienu kūrortiem ģimenēm.

Rabac Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Venezia

Labin, 52221, Croatia