Raasay Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Raasay ir maza sala starp Skajas salu un kontinentālo Skotiju, un var piekļūt no draudze Sconser par Isle of Skye. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Raasay un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Raasay Prāmji
  • Raasay Prāmji
  • Raasay Prāmji

Prāmji uz un no Raasay

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Raasay. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Raasay ostas iekārtām,

Raasay ports ir stāpeļa un nav iespējas. Jūdžu attālumā no pilsētas, jūs atradīsiet neliels veikals ar pasta nodaļā.


Nokļūšana Raasay osta

Ar auto
of Raasay Isle ir mazs un viegli orientēties ar auto.

Ar prāmi
Raasay ir viegli piekļūt ar prāmi no mazpilsētā Sconser uz Skajas salu, kuru var sasniegt no kontinentālās Skotijas izmantojot A87 tilta.


par Raasay

Raasay atrašanās vieta ļauj sala baudīt relaksējošu, neskarto vidi, kur mīlam ārā, var izpētīt dabas skaistumu un savvaļas Raasay var piedāvāt. Darbības ietver pārgājieni, riteņbraukšana, putnu vērošanas, un pastaigas pa mežu, lai redzētu, staltbriežu, zaķis un ūdri.

Rezervējiet prāmi uz Raasay no Sconser vienkārši un droši ar AFerry.

Raasay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Isle of Raasay, IV48 8TD, Scotland