Queenscliff Harbour Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Queenscliff ir pilsēta uz Bellarine pussalas Victoria dienvidos, ASV, Austrālijā, kas atrodas krastā Port Phillip, aptuveni vienu stundu, un pusi no Melburnas. Searoad Prāmji piedāvā ērtu prāmju pakalpojumu Queenscliff Harbor no Sorento piestātne Victoria dienvidos. Zemāk jūs varat atrast visu Queenscliff Harbor prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Queenscliff Harbour Prāmji
  • Queenscliff Harbour Prāmji
  • Queenscliff Harbour Prāmji

Prāmji uz un no Queenscliff Harbor

Searoad Ferries a ir viens no Austrālijas mīļākie auto un pasažieru prāmi. Visi viņu prāmji piedāvā jaunākās iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums patīkams.

kuģa, jūs atradīsiet novērošanas klājiem, relaksējoša krēsli un dīvāni un kafijas shop.Travelling uz Searoad Ferries prāmja patiesi ir lieliska pieredze un viedokļi jums patiks en-maršrutā ir nenovērtējamas.

Rezervējiet prāmi uz Sorrento mola no Queenscliff ostas šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Queenscliff Harbour

Searoad Prāmji piedāvā ērtu prāmju pakalpojumu no ostas Queenscliff Harbor Sorrento Pier uz Morningtonas pussalas Victoria dienvidos, Austrālijā. Par šo pakalpojumu, Queenscliff Harbour termināls atrodas Queenscliff, 1 Wharf Street East. Jūs varat pasūtīt biļetes uz un no Queenscliff Harbor ostas tepat AFerry.

Queenscliff Harbour ostu iekārtām

Queenscliff Harbour ir mūsdienu mazās ostas uzcelta vecā Viktorijas ostas, ar daudzām ērtībām . Ir restorāns pie ostas un arī fantastisks novērošanas tornis baudīt 360 grādu viedokli. Varat apmeklēt Prāmju termināļa Beach Café.

Nokļūšana Queenscliff Harbor ostā

Ar auto un autostāvvieta
Pēc Bellarine Hwy (B110), iet pa labi King Street, nogriezieties pa kreisi pie apkārtceļš uz Hesenes ielu un beigās nogriezieties pa labi un šis ceļš novedīs tieši pie ostas, tas ir labi apzīmētas ar zilu prāmju zīmēm. Jūs varat novietot savu automašīnu Marina autostāvvietā vai blakus Prāmju termināļa Beach Café.

GPS Norādījumi
Ja izmantojat GPS savā automašīnā, Searoad Prāmji termināli var atrast apskates objekti izvēlnē, parasti tranzīta vai Ferries kategorijām. Queenscliff Harbour terminālis Platums -38,265116 Garums 144,671187.

Par Queenscliff Harbour

Queenscliff Harbour ir burvīgs maz osta pie ieejas Port Phillip Bay, piekrastes ostas uz Melburnu, Victoria, Australaia. Kamēr jūs esat šeit, iet uz kafiju vai pastaigāties un skatīties laivas buru ko. No Queenscliff Harbour varat veikt ērtu prāmi uz Sorrento mola, no otras puses ieejas Port Phillip Bay.