Pythagorion Samos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Pythagorion ir viena no trim ostām uz salas Samos, pārējās ir Karlovassi un Vathi. Pythagorion atrodas dienvidu austrumu pusē Samos, ar pieslēgumu Kušadasi Turcijā.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjiem uz un no Pythagorion Samos. Prāmji uz Pythagorion Samos ir vada līkums Travel.

  • Pythagorion Samos Prāmji
  • Pythagorion Samos Prāmji
  • Pythagorion Samos Prāmji

Prāmji uz un no Pythagorion Samos

Ir divi kuģi līkums Travel flotes; uz Līkums Express un Kusadasi Express . Abi kuģi ir ātri kuģi un var pārvadāt uz augšu no 240 pasažieriem. Borta ir ērtas atpūtas telpas ar panorāmas logiem un āra klāja piedāvā lielisku skatu uz Turcijas piekrasti un Egejas jūru.


Par Pythagorion un Samos

Par Samos pludmales ir pazīstama ar savu apdullināšanu ainavas, balto smilšu krasta līnijām un skaidri zilajiem ūdeņiem, ar fona Evergreen.

Pythagorion sākotnēji tika nosaukts Tigani, bet tika pārdēvēta 1955.gadā par godu lokāli dzimis matemātiķis un filozofs Pitagors.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Pythagorion Samos uz AFerry ar līkums Travel.

Pythagorion Samos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses