Putgardena Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Putgardena Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Putgardena ar AFerry. Prāmji uz Putgardena, Vācijā, ir pieejamas no Dānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Putgardena no Rodby.

Putgardena Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Putgardena darbojas ar Scandlines. Kad jūs meklēt prāmi uz Putgardena, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Rostokā, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Putgardena prāmji ar Scandlines ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Putgardena būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Putgardena Ferry
  • Putgardena Ferry
  • Putgardena Ferry

Par Putgardena

Putgardena Vācijas salas Fehmarn Baltijas jūrā, ir mazs ciemats, kas ir visvairāk labi pazīstama ar savu prāmju ostas un to Vācijas vārti uz Skandināviju. Fehmarn Belt šaurumu rietumu daļā Baltijas jūras atdala Vāciju un Dāniju, un ir 18km plata.

Ja plānojat īsu uzturēšanās Putgardena, jūs varat atrast nelielu viesnīcu izvēli par, no kuriem izvēlēties, un tur ir daži restorāni pārāk apkalpo tipiskas vācu ēdienus. Lai gan visā visumā, tā ir klusa vieta. Arhitektūra ir burvīgs un tipisks reģionā ar krāsainām mājām uz ostas priekšā un daudz zaļumu un zaļo zonu. Protams, jūs to nenožēlosiet padarīt pit-stop in Putgardena.

Prāmji uz un no Putgardena

Tāpat kā Putgardena uz Rodby Faerge maršruts, Scandlines prāmji piedāvā prāmju maršrutus starp Vāciju, Dāniju un Zviedriju, un tas ir lielākais prāmju kompānija dienvidu Baltijā.

Scandlines flotes kuģi visi ir ļoti moderni un borta jūs atradīsiet draudzīgu un profesionālu personālu, kā arī plašu pakalpojumu klāstu, piemēram, restorāniem, bāriem un beznodokļu veikalos. Putgardena osta ir labi savienota ar kontinentālo Vācijā un ir viegli pieejama ar automašīnu no Hamburgas, ar autobusu uz Kiel-Putgardena autobusu maršrutā, kā arī ar dzelzceļa pakalpojumiem no Hamburgas/Lībeka.

Tātad, rezervēt prāmi uz Dāniju no salas Fehmarn Vācijā vienkārši un droši ar AFerry

Putgardena ostas

Putgardena ir aizņemts prāmju osta starp Vāciju un Dānijā. Tātad aizņemts, jo fakts, ka pastāv prāmis reizi ik pēc pusstundas, visu diennakti, katru dienu visa gada garumā. Ik viens no šiem prāmjiem var rezervēt ar AFerry

Putgardena ostu iekārtām

Putgardena piedāvā pilnu papildinājums iekārtām un pakalpojumiem.

Nokļūšana Putgardena

Putgardena slēpjas nav tālu vācu Autobahn A1 uz Hamburgu un ir skaidri iezīmētas.

Putgardena Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Scandlines

Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Germany

Scandlines

Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Germany