Punta del Este prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Puntadelestē ar AFerry. Prāmji uz Punta del Este, Urugvaja, ir pieejami no Argentīnas. Jūs varat veikt prāmi uz Punta del Este no Buenos Aires.

Punta del Este Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Punta del Este ir vada Colonia Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Punta del Este, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Punta del Este prāmji ar Colonia Express ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Punta del Este būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Punta del Este prāmji
  • Punta del Este prāmji
  • Punta del Este prāmji

Par Puntadelestē

Punta del Este ir pludmales kūrorts dienvidaustrumos Urugvaja. Pazīstams kā Monako Dienvidamerikā, tūristi šeit ierodas, lai kazino, pludmales, sērfošanu un lielisku nakts dzīvi. Ir lieliski restorāni un jūras veltes ir vērts izlases. Chivitos (steika sviestmaizes) un Asado (steiks), ir vietējie mīļākie ēdieni, bet, izņemot, ka jūs varat atrast tikai par kaut ko citu, jūs iedomātā, no itāļu uz franču, Indijas un pat suši.

Punta del Este, ir nozīmīgs tūrisma osta un super bagāti nāk šeit ar savām jahtām, bet jūs varat arī iznomāt laivu, ūdens motociklu, dodieties vindsērfings un klija sērfošanu nosaukt, bet dažas darbības. Jūs varat veikt 20 minūšu prāmi uz ostā uz loca Isla Gorriti ar savu paradīzes pludmales un lielisku restorānu.

Kā tas ir uz pussalas jums ir divas krasta līnijas, viens kluss un mierīgs (ko sauc par "Mansa . "), un otrs ir vējains (saukta brava") liels sērfošanas entuziasti slaveni pludmales ietilpst: "La playa de los Dedos", tas ir milzu roku uzlīmēšanu no smiltīm La Barra Bikini Beach ir slavens modeļiem un. slaveni cilvēki, kas iet tur. Apmeklējiet Puntadeleste bezgalīgajās pludmales, skaistas jūrmalas savrupmājas, koku izklāta ielām, šiks boutiques, stilīgs cilvēkiem.

Punta del Este Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Colonia Express

Terminal de Omnibus de Punta del Este: Bvar. Artigas y calle 32, Local de El Maragato, Punta del Este, , Uruguay