Puerto del Rosario prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Puerto del Rosario ar AFerry. Jūs varat izmantot Puerto del Rosario veikt prāmjus ap Kanāriju salām, kā arī uz Spāniju un Tenerife. Vietējie pakalpojumi Kanāriju salās ir pieejami no Puerto del Rosario uz Las Palmas de Gran Canaria un Santa Cruz de la Palma, kamēr prāmji attālumā no Kanāriju salām bura Santa Cruz de Tenerife.

Puerto del Rosario prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Puerto del Rosario darbina ar Naviera Armas un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Puerto del Rosario, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Puerto del Rosario, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Morro Jable, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Puerto del Rosario, prāmji ar Naviera Armas Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Puerto del Rosario būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Puerto del Rosario prāmji
  • Puerto del Rosario prāmji
  • Puerto del Rosario prāmji

Par Puerto del Rosario

Puerto del Rosario ir kapitāla Fuerteventura salas, Kanāriju salās. Sala ir, bez šaubām, ir viens no populārākajiem Kanāriju salās gan jauniem, gan vecākiem atpūtniekiem. Burvīgā un vēsturiskā pilsētas Puerto del Rosario atrodas austrumu daļā Fuerteventura. Jūs atradīsiet garas smilšainas pludmales, piemēram, Playa Chica, bet arī pārpilnība viesnīcām, restorāniem un aktīvu naktsdzīvi. Tomēr pilsēta joprojām saglabā savu vēsturisko šarmu, jo īpaši vecpilsētā.

Prāmji uz un no Puerto del Rosario

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Transmediterranea prāmji ir galvenais Spānijas prāmju uzņēmums Spānijas dienvidos un to prāmju daži no modernākajiem un vislabāk aprīkota Eiropā. Viņu kuģi ir arī labi paredzēti attiecībā uz iekārtām un uz klāja jūs atradīsiet bāri un restorāni, un uz to lielākiem kuģiem jūs varat atrast arī baseini, kinoteātri, diskotēkas, kā arī plašas un greznas mājiņas. Puerto del Rosario ir viegli pieejama no pārējās salas Fuerteventura. Ir bieži autobusi uz kūrortiem Caleta de Fuste un Korraleho un osta ir pieejama pa ceļu.

Tātad, rezervēt prāmi uz citām Kanāriju salām vai Spāniju vienā no Kanāriju populārākajām salām vienkārši un droši ar AFerry

Puerto del Rosario Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Naviera Armas

Puerto del Rosario, 35600 - Puerto del Rosario, Canary Islands (Fuerteventura)

Trasmediterranea

León y Castillo, 58, C.P. 35600, Canary Islands (Fuerteventura)