Propriano Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Propriano Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Propriano ar AFerry. Prāmji uz Propriano, Korsikā, ir pieejami no Francijas un Sardīnijā. Jūs varat veikt prāmi uz Propriano no Marseļas un Porto Torres.

Propriano prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Propriano darbojas La Meridionale. Kad jūs meklēt prāmi uz Propriano, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ajaccio, Bonifacio un Porto Vecchio, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Propriano prāmji ar La Meridionale ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Propriano būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Propriano Prāmji
  • Propriano Prāmji
  • Propriano Prāmji

Par Propriano

Propriano atrodas rietumu krastā Korsikas Vidusjūrā. Propriano ir dzīva, piejūras pilsēta ar restorāniem, veikaliem un gleznainā jahtu, kas ir populārs tūrisma galamērķis pats par sevi. Pēc tam, kad vietā, lai nobīdītu pāri no visiem no turkiem uz vandāļu, Propriano tagad ir vārti osta starp Korsikas salā un Francijas un Sardīnijā. Atrodas piekrastē dienvidrietumu Korsiku, tas ir aptuveni pusceļā starp lielajām pilsētām Ajaccio un Bonifacio, ar viegli ceļu satiksmi uz abiem.

Propriano pati par sevi ir burvīgs mazpilsētā un labi vērts apmeklēt. Par Notre Dame de la Misericorde baznīca ir viens no lielākajiem apskates vietas pilsētas centrā un skaistajām vēsturiskās ēkas ir celtas 19. gadsimta sākumā. Ir arī diezgan maz pludmales tuvumā, ar kristāldzidru ūdeni, kurā jūs varat apmeklēt ar automašīnu vai laivu. Šo iemeslu dēļ un vairāk Propriano ir kļuvusi populāra pēdējos gados, un jūs atradīsiet dažādus restorānus, kafejnīcas un viesnīcas, lai apmierinātu savas vajadzības.

Prāmji uz un no Propriano

SNCM Ferries darboties maršrutus no Propriano. SNCM flotes 10 kuģiem, tostarp kruīza kuģiem, kravas un pasažieru kuģiem un ātru kuģi. Visiem SNCM prāmji ir virkne Kuģa iekārtu, tostarp restorānos, bāros un beznodokļu veikalos. Jūs varat arī atrast spēļu istabu, peldbaseinu un solāriju borta dažiem kuģiem. Propriano osta atrodas pilsētas un Propriano ir laba transporta satiksme uz pārējo Korsikā.

Rezervējiet prāmi no skaistās Korsikas pilsētas Propriano uz Franciju un Sardīniju, vienkārši un droši ar AFerry.

Propriano ostu iekārtām

Propriano ir nokomplektēts iekārtām un pakalpojumiem, kas pieejami jūsu baudu.

Nokļūšana Propriano

Propriano atrodas pie N196. Kad jūs sasniedzat pilsētu, zīmes ostas ir skaidri redzams, un ir vērts uzticēties.

Propriano Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

La Meridionale

15 Quai l' Herminier, 20110 Propriano, Corsica

Corsica Linea

15 Quai l'Herminier, 20110 Propriano, Corsica