Procida Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Procida Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Procida ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Procida uz Casamicciola un Napoli Molo Beverello.

Procida Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Procida ir vada SNAV. Kad jūs meklēt prāmi uz Procida, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Procida prāmji ar SNAV ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Procida būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Procida Prāmji
  • Procida Prāmji
  • Procida Prāmji

Par Procida

Procida ir dīvaini pilsēta ar gleznainu skatu uz Vidusjūru. Ar Procida mājas ir spilgti un krāsains, pievienojot šarmu pilsētu. Jūs atradīsiet arī fantastisku pludmales, kas pat vasaras mēnešos nav pārpildīts ar tūristiem. Apmeklējums Procida būtu par lielisku dienu ceļojumu.

Prāmji uz un no Procida

SNAV ir galvenais prāmju uzņēmums Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā lielākoties veido zemūdens spārniem un katamarāni spēj lielā ātrumā, vienlaikus piedāvājot ērtas ceļojumos. Uz valdes visiem SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem jūs atradīsiet kafejnīcas un uzkodu bāri.

Procida ostas

Procida prāmju osta atrodas uz ziemeļu krastu vienu no Flegrean salu krastiem Neapoles.

Nokļūšana Procida ostu

Kā Procida ir tikai neliela pilsēta jums ir iespēja sasniegt ostas viegli ar kājām. Taču, ja tu vēlētos lietot sabiedrisko transportu, tad jūs atradīsiet bieži autobusu pakalpojumus uz un no ostas.

Procida Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Via Roma, 80079 Procida, Italy