Prince Rupert Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Prince Rupert ir pilsēta Kaien salas Britu Kolumbijā, Kanādā. Ostas ir viena no pasaules lielākajām dziļūdens termināliem. Prince Rupert piedāvā dažas fantastisku skatu un ainavu, un ir ideāli piemērots tiem, kam patīk ārpuses. Ir daudz izmitināšanas un kempingu izvēlēties no, dažādiem restorāniem un dažādām āra aktivitātēm, piemēram, vaļu vērošana, smaiļošana, makšķerēšana, crabbing un golfu. Prāmji no Prince Rupert doties Klemtu, Port Hardy un Skidegate. Jūs varat rezervēt prāmi ar AFerry

  • Prince Rupert Prāmji
  • Prince Rupert Prāmji
  • Prince Rupert Prāmji

Par Prince Rupert

Prince Rupert ir pilsēta Kaien salas Britu Kolumbijā, Kanādā, nosaukts pēc Prince Rupert Reinu, pirmo gubernatoru Hudzonas līča Company. Prince Rupert ir lieliska vieta tiem, kam patīk izjust lielu ārā, un platība ir daudz pārgājienu takas, lai iegūtu tevi ainavā. Vislabāk zināmais no tiem ir Butze Rapids, kur, ja jums laika tiesības, jūs varētu redzēt atpakaļgaitas krāces un varbūt pat daži Hardy kayakers "sērfošanu" viņiem. McClymont Trail ir vēl viens favorīts taka, labāk piemērota tiem, kas izvēlas savu pārgājienu nedaudz vairāk nesteidzīgs, bet Metlakatla Wilderness Trail ir pārsteidzošs trases, sekojot krasta apmēram 7 jūdzes caur virkni tiltu un uzskats torņiem. Pārliecinieties, ka jums ir labs karti, atbilstošu apģērbu un drošības aprīkojumu, pirms jūs galvu ārā.

Prince Rupert Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Alaska Marine Highway System

2100 Park Ave, Prince Rupert, BC V8J 4B2, Canada

BC Ferries

2000 Park Avenue, Prince Rupert, BC V8J 3S1, Canada