Preses relīze: Travelsupermarket.com klajā Prāmji ar AFerry.co.uk

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Vadošais ceļojumu salīdzināšanas vietne travelsupermarket.com ir uzsākusi jaunu prāmju piedāvājumu, kas ļauj apmeklētājiem, lai meklētu prāmju iespējām uz un no Lielbritānijas, kā arī Eiropā ietvaros.

Travelsupermarket.com sadarbojas ar tirgus līderiem AFerry, kas ir daļa no Travel Gateway, lai sniegtu viegli izmantot, satura bagāts salīdzinājums pakalpojumu.

Jaunais prāmis sadaļa uz vietas ietver virkni noderīgu padomu, ceļveži, kartes dažādu ostu ap Apvienotajā Karalistē un Eiropā, kā arī padomus un nodarbojas sadaļu.

Bob Atkinson, ceļojumu eksperts no travelsupermarket.com, sacīja: "Prāmis salīdzinājums ir dabisks paplašinājums uz produktiem, kas pieejami pie travelsupermarket.com, un mēs esam patiesi priecīgi sniegt šādu visaptverošu piedāvājumu mūsu apmeklētājiem."

"Prāmis salīdzinājums ir dabisks paplašinājums produktiem pieejama travelsupermarket.com .."

"prāmji piedāvā lielisku alternatīvu peld un arī ļauj klientiem . ceļot uz ārzemēm un veikt savas automašīnas ar viņiem Tas ir ideāls risinājums ģimenēm, kam var būt papildu bagāžu -. viņi var piepildīt savas automašīnas, un nav jāmaksā lieko bagāžas maksas, kā būtu bijis, ja lidošanas

"prāmji piedāvā lielisku alternatīvu peld un arī ļauj klientiem ceļot uz ārzemēm un veikt savas automašīnas ar viņiem"

"Nesenās problēmas ar gaisa satiksmi no vulkānisko pelnu pārtraukumu streiku esmu redzējis ceļotājiem, kas meklē veidus, kā izvairīties no lidostas un mūsu jauno piedāvājumu ne tikai dot viņiem izvēles, tā būs arī ietaupīt tos laiku, meklējot šīs iespējas un iepazīstināt viņus ar labākajiem pieejamajiem tarifi rezervēt 24 stundas diennaktī. "

Kirsty Laifa no AFerry, teica: "Tas ir mūsu mērķis, lai palielinātu informētību par prāmji, kā dzīvotspējīgu un ērta alternatīva gaisa ceļojumu, un mēs esam gandarīti ar travelsupermarket partnerību, lai veicinātu to. ''