Press Release: AFerry.co.uk Partners ar Mondial palīdzības

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

AFerry.lv, pasaules vadošais Ferry vietne, ir gandarīta paziņot pavisam jaunu partnerību ar apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēja Mondial palīdzību, lai nodrošinātu uzņēmuma apdrošināšanas prasību tuvāko gadu laikā. Sadarbība tiek skatīts ilgtermiņā ar plašāku produktu, iespējams, tiek pievienota arī nākotnē, jo attiecības nobriešanu.

Šobrīd apdrošināšanas paketi ceļotājiem aptver atcelšanu un saīsināšanas, neatbildētu izbraukšanas vai aizkavēšanās, medicīnas izdevumus, mehānisko sadalījumu, par ceļošanas naudas un pases, nelaimes gadījumu, personisko atbildību, kuru juridiskie izdevumi, repatriācijas izmaksām zaudējumi un bagāžas aizsardzība, viss par ļoti pieņemamām prēmijām. Viss var viegli rezervēt tiešsaistē caur AFerry mājas lapā, kad klienti rezervē savas prāmju šķērsošanu.

Viss var ērti rezervēt tiešsaistē caur AFerry mājas lapā, kad klienti rezervē savas prāmju šķērsošanas

`Mēs esam gandarīti, kas strādā ar Mondial palīdzības 'teica Kirsty Laifa, pārstāvis AFerry. `Mēs meklē kultivēt abpusēji izdevīgus produktus mūsu klientiem un cieši sadarbosimies ar Mondial palīdzību, lai attīstītu šo daļu no mūsu biznesa pār tuvāko gadu.

` Mēs meklējam pie kultivēšanai abpusēji izdevīgus produktus mūsu klientiem un cieši sadarbosimies ar Mondial palīdzību, lai attīstītu šo daļu no mūsu biznesa tuvāko gadu laikā "

Mondial palīdzība ir daļa no Allianz grupas un pasaules līderis nodrošinot par ceļojuma apdrošināšanu, ko viņi ir bijuši dara vairāk nekā sešdesmit gadus.