Pozzuoli Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Pozzuoli ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Pocuoli uz Casamicciola un Iskijas.

Pozzuoli Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Pocuoli kuras ekspluatē pēc Medmar. Kad jūs meklēt prāmi uz Pozzuoli, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Pozzuoli, prāmji ar Medmar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Pozzuoli būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Pozzuoli Prāmji
  • Pozzuoli Prāmji
  • Pozzuoli Prāmji

Par Pocuoli

Pozzuoli ir pilsēta provincē Neapoles. Pozzuoli ir dzimtajā Sofia Loren un ir ārkārtīgi gleznainu. Pilsēta ir pazīstama ar savu daudzkrāsainas ēkām un restorāni, kas specializējas jūras veltes. Pilsētā ir arī divas romiešu amphitheatres. Pie krastmalu, jūs varat atrast arī templis Serapisam. Šī slavenā pieminekļa ir puse sedz ūdens un skaidri parāda sekas bradyseism , kas ir izplatīta visā reģionā. Tas ģeoloģiskais fenomens paaugstina un pazemina zemes laika gaitā, jo magma plūsmas dziļi zemes.

Prāmji uz un no Pocuoli

Medmar pašlaik ekspluatē floti 14 augstākās klases kuģiem visi aprīkoti ar iekārtām, lai pārliecinātos, ka jums ir patīkamu un relaksējošu braucienu. Prāmji darbojas ļoti īsos maršrutos parasti ir visas iespējas, jūs varētu sagaidīt pēc īsa brauciena. Tomēr garākiem pārbraucieniem, Medmar nodarbina prāmjus kā LORA D'Abundo , kas var lepoties ar pilnu aprīkojumu. Tas prāmis var uzņemt līdz 900 pasažieriem un 110 automašīnām, un var pārvietoties līdz pat 19 mezglus.

Tātad, rezervēt prāmi uz Pozzuoli no vienkārši un droši ar AFerry šodien. Lai uzzinātu vairāk par Itāliju kopumā, skatiet mūsu Itālija rokasgrāmatu.

Pozzuoli osta

Pozzuoli prāmju osta ir maza un viegli pieejama atrodas tajā pašā apgabalā kā jahtu. Saimniecība nav bagātīgs, bet ne viņi ir jābūt, jo osta atrodas pilsētas centrā, un tur ir tuvumā restorāni, kafejnīcas un veikali.

Nokļūšana Pozzuoli ostu

Osta atrodas pilsētas centrā, un viegli piekļūt ar kājām. Ostas ir arī pieejama ar Cumaná dzelzceļa līnijas vai metro līnijas 2. Osta atrodas iepretim jahtu, un platība ir ļoti skatuvisks.

Sabiedriskais transports šajā jomā ir ļoti labs, un tas ir iespējams izmantot UNICO Napoli biļeti vai nu uz visu dienu vai stundā. UNICO Napoli Biļetes ir derīgas visās ANM autobusus, starppilsētu metro līnijas Metro Line 1, Metro Line 2. un metro Line 6, un Neapoles četras kabelis dzelzceļa līnijām.

Pozzuoli Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Medmar

Largo S Paolo, 80078, Pozzuoli, Naples, Italy