Pozzallo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Pozzallo Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Pozzallo ar AFerry. Prāmji uz Pozzallo, Sicīlijā, ir pieejami no Maltas. Jūs varat veikt prāmi uz Pozzallo no Maltas.

Pozzallo Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Pozzallo darbina ar Virtu Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Pozzallo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Katānijas, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Pozzallo prāmji ar Virtu Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Pozzallo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Pozzallo Prāmji
  • Pozzallo Prāmji
  • Pozzallo Prāmji

Par Pozzallo

Pozzallo osta ir galvenā osta Raguzas provincē Vidusjūras krastu Sicīlija, un ir viens no vissvarīgākais uz salas. Osta atrodas pie rietumu galā Pozzallo, kas ir 93km no Maltas. Pozzallo ir slavens tas ir brīnišķīgi baltās pludmales. Četri no tiem ir saņēmuši Zilā karoga balvu, ņemot vērā uz pludmalēm, kas atbilst stingriem kritērijiem, kas nodarbojas ar ūdens kvalitāti, vides izglītība, vides pārvaldības, drošības un citiem pakalpojumiem. Puse no Sicīlijas piešķirtas pludmales atrodas Pozzallo.

Prāmji uz un no Pozzallo

kuģa Virtu Prāmji Jūs varat atrast klubu klases atpūtas telpa, restorāns, iepirkšanās centru un citas atpūtas iespējas.

Prāmji uz un no Pozzallo iespējams rezervēt ar AFerry.

Pozzallo ostas

Pozzallo atrodas Vidusjūras krastā Sicīlijas. Tā ir mājvieta pievilcīgu pludmales, vēsturiskas vietas un kādu jauku restorānu. Pozzallo nodrošina svarīgu saikni ar Maltu.

Pozzallo ostu iekārtām

Pozzallo prāmju ostas piedāvā ļoti niecīgos pakalpojumus, taču daudzas telpas ir pieejamas tuvu Pozzallo ostā.

Nokļūšana Pozzallo

Ar auto
Ja ceļojat no Catania, ņem SS 115 autoceļu pret Sirakūzas, līdz jūs sasniegsiet pēdējo izeju, Cassibile . Tad sekojiet norādēm Avola, Noto, Rosolini, Ispica. Pie apvedceļa Ispica pilsētā, būs zīme Pozzallo. No turienes, osta ir labi iezīmētas.

Ar vilcienu
Ir reti vilcienu pakalpojumi, tuvākā dzelzceļa stacija atrodas Via Giuseppe Mazzini. Tas ir 40 minūšu gājiena attālumā no ostas tomēr autobusu pakalpojumi ir pieejami.

Pozzallo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Virtu Ferries

Virtu Ferries S.R.L,Porto Di Pozzallo,97016 Pozzallo RG, 97016, Italy