Positano Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Positano ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Positano līdz Amalfi un Salerno.

Positano Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Positano ir vada Travelmar. Kad jūs meklēt prāmi uz Positano, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Positano prāmji ar Travelmar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Positano būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Positano Prāmji
  • Positano Prāmji
  • Positano Prāmji

Par Positano

Positano ir ciems atrodas uz Amalfi piekrastē Itālijā. Tā ir celta kalniem ved uz krasta, ar katru māju krāsotas skaistā pasteļa krāsu. Pilsēta ir ļoti gleznaina un piedāvā pludmali atpūsties un baudīt skatu. No Positano portu jūs varat bura Amalfi, Kapri un Salerno.

Atrodas uz malām nacionālā parka Mons Cūceņu ģints uz Amalfi piekrastē. Tas ir apdullināšanu ciems ar krāsainām ēkas, kas celtas augstu uz kalniem. Pilsētā ir šauras ielas, kas palīdz uzturēt pilsētu ēnains un vēsākas.

Jums būs iespēja izvēlēties, pludmales, lai dotos uz, tostarp Marina Grande pludmales, kas ir populārs ar bagātajiem un slavens, un piedāvā dažādas restorāniem un viesnīcām. Par klusāku pieredzi, dodies uz Fornillo, Positano ir citas pludmales.

Positano ir labi pie durvīm skaisto nacionālā parka Mons Cūceņu ģints. Tas ir pārgājienu paradīze, kas piedāvā visplašāko takas Apenīnu kalniem un skaistiem skatiem!

Prāmji uz un no Positano

Navlib vada floti 10 hydro-piedzen sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz krastu.

Travelmar kuģi var sasniegt ātrumu līdz 18 mezgliem, un ir atvērta klāja sēdvietu, kas ļauj jums, lai kruīza stilā un uzņemt skatu uz Amalfi piekrastē.

Positano osta

Positano ir gleznaina ciemats, kas atrodas kalnos Amalfi piekrastē. Sakarā ar tā atrašanās vietas, mājas ir strauji iepakotas virs otra masīva, krāsas, dodot ciematā unikālu un satriecošu izskatu. Grāmatu prāmji uz Positano tepat ar AFerry.

Positano ostu iekārtām

Positano osta ir mazs un atrodas tieši blakus pludmalei. Sakarā ar tā centrālā atrašanās vieta, jūs varat viegli staigāt no pilsētas (vai pludmalē) un ātri hop uz prāmja. Lai gan tur nav daudz ērtībās ostā pati, tas ir tikai īsa gājiena attālumā no kafejnīcām un restorāniem.

Darba Positano

Ceļošana ar automašīnu Positano ir vieglākais veids, kā iegūt tur. SS163 ceļš aizvedīs tieši tur no Salerno. Ja jūs ceļojat no kaut kur citur, tad jums var būt nepieciešams veikt A3 līdz Salerno pirmās. Ceļš uz Positano piedāvā dažus skaistus skatus, kā arī ceļa posmiem visā piekrasti visu ceļu uz Positano.

Positano Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Travelmar

Via Marina Grande, , 84017 Positano SA, , Italy