Portsmouth Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Portsmouth Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Portsmouth ar AFerry. Prāmji uz Portsmouth, Anglijā, ir pieejami no Francijas, Spānijas, Normandijas salās un Isle of Wight. Jūs varat veikt prāmi uz Portsmouth no 10 prāmju ostas:

Portsmouth Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Portsmouth tiek vada Brittany Ferries, Condor Ferries un Wightlink . Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Portsmouth, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Portsmouth, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Lymington, Newhaven un Plymouth, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Portsmouth prāmji ar Brittany Ferries, Condor Ferries un Wightlink ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Portsmouth būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Caen - Portsmouth
(Brittany Ferries)
379 €
 • Rezervēts: Se, 17.10.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 29.10.2020. - Sv, 15.11.2020.
 • Automašīna + 1
Santander - Portsmouth
(Brittany Ferries)
456 €
 • Rezervēts: Ot, 13.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Bilbao - Portsmouth
(Brittany Ferries)
350 €
 • Rezervēts: Ot, 6.10.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 13.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
 • Portsmouth Ferry
 • Portsmouth Ferry
 • Portsmouth Ferry

Par Portsmouth

Portsmouth ir Lielbritānijas vienīgā salas pilsēta, kas atrodas uz Portsea Island. Docklands platība Portsmouth jau sen ir svarīgi Karaliskās flotes (un, starp citu, mājvieta pasaules vecākajām sausajā dokā), un ir dažādi mūsu kājām un laivu ekskursijas, kas dos jums ieskatu pilsētas pagātni. Waterfront ir saņēmis daudz nepieciešamo renovācijas pēdējo desmit gadu laikā. Viens rezultāts ir Spinnaker Tower, ko var skaidri uzskatīt par ievadāt ostā.

Portsmouth, kas atrodas Anglijas dienvidu krastu starp Southampton un Brighton, ir Apvienotās Karalistes otrā lielākā osta, un var lepoties ar jūras vēsture - tas ir pat mājvieta Lord Nelson ir HMS Victory . Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no Portsmouth, ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. Prāmju kompānijas, piemēram, Brittany Ferries, Brittany Ferries économie, Condor Ferries un Wightlink darbojas no ostas Portsmouth. Zemāk jūs varat atrast visu Portsmouth prāmju grafiku, brauciena laiku un mūsu labāko un jaunākās cenas.

Prāmji uz un no Portsmouth

Brittany Ferries , kas izveidota 1972. gadā, ir vadošais prāmju kompānija rietumu un centrālajā kanālā ar prāmjiem uz ziemeļiem no Spānijas, Francijas un Cork Īrijā. Brittany Ferries darbojas viena no modernākajām flotēm uz kanālu. Brittany Ferries jaunākais kuģis, uz mv Cap Finistère , sāka darboties 2010. gadā un darbojas ar Portsmouth līdz Santander un Portsmouth līdz Cherbourg maršrutiem. Borta iekārtas ietver ērtas atpūtas zonas, piekļuve internetam un plašu bāriem un restorāniem. Borta dažiem lielākiem kuģiem jūs varat atrast arī kinoteātri, bērnu izklaides un diskotēkas.

Bretaņa Prāmji économie , ir tikko uzsākta prāmju satiksmi starp Portsmouth un Franciju un Spāniju. Tas ir "no-frills" serviss, ideāli piemērots tiem, kas vēlas ceļot iespējami lētāko cenu. Etretat ir kuģis, kas darbojas jauno économie pakalpojumu. Uz kuģa Jūs atradīsiet bārs, filmas atpūtas telpa, atpūtas zona un privāta vannas kabīnes.

Condor Prāmji piedāvā prāmja braucienu no Portsmouth līdz Cherbourg Ziemeļfrancijā. Condor Ferries ir vienīgais operators, lai nodrošinātu auto prāmju satiksmi uz Normandijas salām Gērnsijas un Džersijas no kontinentālās Karalistē. Visi Condor Ferries kuģi ir virkne borta iekārtām. Tie ietver bāri un ēdamzonas. Borta to ātrāku un mazākiem kuģiem jūs atradīsiet pašapkalpošanās kafejnīca vietās un uzkodu bāri. Par to lielākiem kuģiem ir pilns restorāni.

DFDS Seaways piedāvājums prāmja braucienu no Portsmouth līdz Le Havre Ziemeļfrancijā, kas maršrutam Transmanche un LD Lines iepriekš darbotos. DFDS Seaways prāmji piedāvā dažādas borta iekārtām. Atpūtieties lielisks panorāmas lounge, vai paķert uzkodas bārā vai pašapkalpošanās restorānā. Par bērniem, spēļu laukumi ir pieejami, kā arī televīzijas un video spēles. Borta iepirkšanās ir pieejams arī pārdod avīzes, dāvanas un ceļojumu piederumi, būtu esat aizmirsis kaut ko par savu braucienu.

Wightlink prāmji > darbojas prāmjus starp Portsmouth un Fishbourne un Ryde uz salas Wight. Wightlink Prāmji pārvadāt vairāk nekā 5,5 miljoni pasažieru katru gadu. Wightlink Prāmji ir flote 11 parastajiem vagoniem, un trīs ātri katamarāniem spēj ļoti lieliem ātrumiem. Wightlink prāmji ir borta kafejnīca bārs iekārtām, suņu draudzīgu teritoriju un citām izklaidēm. Viņu katamarāni nedrīkst būt pilnu iekārtu, bet piedāvāt aviolīniju stila sēdekļi un mērķis ir ikdienas braucēju uz Isle of Wight.

Hovertravel prāmji piedāvā ātrāko šķērsošanu pāri Solent starp Portsmouth un Ryde ar Isle of Wight. Hovertravel s darbojas ļoti liela ātruma Hovercrafts spēj noturēt aptuveni 130 pasažierus un sasniedzot ātrumu virs 45 mezgliem, kas ir apmēram 52 jūdzes stundā.

Tātad, rezervēt prāmi uz Franciju, Spāniju vai Normandijas salām vienā no Anglijas noslogotākajiem un visvairāk vēsturisko ostu ar AFerry.

Portsmouth Port

Portsmouth ir tradicionāli ir bijusi "otrā izvēle", cilvēkiem, kas vēlas doties uz Franciju, bet ne iet caur īsāku Dover-Calais maršrutā. Šodien, tas joprojām ir lieliska izvēle izbraukšanas ostu, jo īpaši visi prāmji uz un no Portsmouth iespējams rezervēt tiešsaistē, izmantojot AFerry.

Portsmouth ostas iekārtām

Portsmouth ir vairāk iespējas, nekā jūs varat krata stick pie, ieskaitot termināļa veikaliem, restorāniem, kafejnīcām un tualetes. Ir pilnīga piekļuve invalīds visā terminālī.

Getting Portsmouth

Portsmouth var viegli piekļūt no Londonas caur M3 un M27. Ir arī regulāras vilcieni uz un no Portsmouth. Atcerieties, lai atļautu papildu laiku, ja jūs gatavojaties ceļojumā laikā skriešanās stundā.

Portsmouth Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Portsmouth International Port,Wharf Road,Hants, PO2 8RU, United Kingdom

Condor Ferries

Portsmouth International Port, George Byng Way, Portsmouth, Hampshire, PO2 8SP, UK

DFDS

Portsmouth International Port, George Byng Way, Portsmouth, PO2 8QW, United Kingdom

Wightlink

Gunwharf Terminal - Car Ferry Terminal, Gunwharf Road, Portsmouth, PO1 2LA, United Kingdom