Portonovo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Portonovo ir maza zvejas ciems pašvaldībā Sanxenxo, Spānijas ziemeļos. Portonovo sēž uz Ria de Pontevedra, pretī ostai Bueu. Prāmji no Portonovo bura ons sala ar Mar de ons.

skatīt zemāk informāciju par kustības grafiku un sīkāku informāciju par to, kā sasniegt Portonovo, un uz ostu iekārtām, jūs varat sagaidīt, lai atrastu, kad jūs tur nokļūt.

  • Portonovo Prāmji
  • Portonovo Prāmji
  • Portonovo Prāmji

Prāmji uz un no Portonovo

Mar de Ons kuģi ir būvēti pēc augstākajiem standartiem, un ir visas ērtības uz kuģa. Ārpus klājiem pasažieri varētu veikt breathtaking viedokli salām un Galīcijas piekrastē. Inside kuģiem, ērta sēdvietu ir pieejama un ir borta kafejnīca, kurā karstās un aukstās uzkodas un uzkodas.


Par Portonovo

Portonovo ekonomika plaukst uz tūrismu. Ir trīs galvenās pludmales, kas ir populārs vasarā, un dinamiska naktsdzīve ar daudziem bāriem un naktsklubiem. Ir kartinga trase Portonovo, piemērots pieaugušajiem un bērniem.


Portonovo ostu iekārtām

Portonovo ir liela osta ar daudzām privātām zvejas laivām docked. Osta ir ļoti daudz pie pilsētas centrā, ar ērtībām, tostarp restorāni, veikali un bankomāti tikai īsa gājiena attālumā. Ostas ir liela autostāvvieta.


Nokļūšana Portonovo

Ar auto
Portonovo atrodas zem 40km no Pontevedra, un to var sasniegt, izmantojot A-9 un AG-41 ceļi. Maršruts ir iekļauts maksas ceļi.

Portonovo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses