Porto Heli Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Porto Heli ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Grieķijā ir pieejami no Porto Heli Piraeus.

Porto Heli Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Porto Heli kuras ekspluatē ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Porto Heli, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Porto Heli prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana Porto Heli būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Porto Heli Prāmji
  • Porto Heli Prāmji
  • Porto Heli Prāmji

Par Porto Heli

Porto Heli, arī uzrakstīti Porto Cheli vai Portocheli, ir ciems pašvaldībā Kranidi. Tā atrodas tuvu Atēnām padara šo lielisks sākumpunkts brīnišķīgu brīvdienas dienvidu Grieķijā. Porto Heli ir dzīva vasaras kūrortpilsēta atrodas līcī uz Argolic līcī, 6 km uz dienvidiem no Kranidi, uz kontinentālo Grieķiju. Skaistas smilšu pludmales piedāvā peldēšanas, relaksācijas un ūdens sporta veidiem, piemēram, ūdens slēpošana, paraseilings, vindsērfings un niršana ar akvalangu. Ir slēptās līči un pludmales, ko var sasniegt ar velosipēdu vai kajaku, dotted ap Argolis Penninsula.

Prāmji uz un no Porto Heli

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem grieķu prāmju uzņēmumiem. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Porto Heli, esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

Porto Heli Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Porto Heli Port, Epidavrou-Kosta Street, Port Heli (Porto Cheli), Greece