Portoferraio Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Portoferraio Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Portoferraio ar AFerry. Jūs varat izmantot Portoferraio veikt prāmjus ap Elbas un arī uz Korsiku un Itāliju. Vietējie pakalpojumi Elba ir pieejami no Portoferraio līdz Cavo kamēr prāmji prom no Elbas bura Bastia un Piombino.

Portoferraio Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Portoferraio tiek darbināti ar Corsica-Sardīnija Ferries, Moby Lines un Toremar. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Portoferraio, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Portoferraio, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Cavo un Rio Marina, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Portoferraio prāmji ar Korsika-Sardīnija Ferries, Moby Lines un Toremar ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Portoferraio būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Portoferraio Prāmji
  • Portoferraio Prāmji
  • Portoferraio Prāmji

Par Portoferraio

Portoferraio ir galvaspilsēta mazo vēsturisko Elbas salu starp Ziemeļu Itālijas piekrastē un Korsiku. Ja jūs nojauktu nosaukums Portoferraio, tas nozīmē, ka "Dzelzs vārti". Tas izpaužas šo vārdu, jo milzīgo daudzumu dzelzs rūdas, kas iegūti no Elbas un nosūtīti Itālijas cietzemi.

Prāmji uz un no Portoferraio

Toremar Prāmji , kas izveidota 1976. gadā, nodrošina prāmju satiksmi no Portoferraio uz Elbas pie Piombino un Rio Marina Itālijas kontinentālajā daļā. Šodien, tas ir ļoti aizņemts operators. 2009. gadā tā veica gandrīz 2 miljoni pasažieru vilcienā savas flotes astoņām mūsdienīgu un ērtu kuģiem. Borta jūs atradīsiet gaisa kondicionēšanas un eskalatoru, un lielākā daļa prāmju arī sniegt bāri un iepirkšanās pasāža. Vecākiem, kas ceļo ar maziem bērniem rotaļu laukumi ir noderīgs papildinājums borta iekārtām.

Moby Lines prāmji nodrošina prāmju no Portoferraio uz Elbas līdz Piombinon Itālijā. Moby Lines Prāmji nāk ar plašu borta iekārtām. Visi Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumus, spēles telpas un restorānu telpas, kā arī virkni kabīnes un sēdvietu iespējas. Daži Moby Lines prāmji ir arī peldbaseini, a la carte restorāni un bāri.

Corsica Sardīnija Ferries ir viens no galvenajiem prāmju uzņēmumiem, kas apkalpo salām Korsiku un Sardīniju. No Piombino viņi iet uz Bastia Ziemeļaustrumos Korsikas. Uz kuģa Korsika Sardīnija prāmi, jūs atradīsiet virkni pakalpojumu un iekārtu, tostarp plašas atpūtas telpas, bāri, restorāni un veikali.

Rezervējiet prāmi uz kontinentālo Itāliju no skaistās un vēsturiskās pilsētas Portoferraio uz slavenā salas Elbas vienkārši un droši ar AFerry.

Portoferraio osta

Portoferraio ir lielākais norēķinu par Itālijas salā Elba, kas atrodas provincē Livorno. Tas ir ceļš uz salu, kas savieno Elba Itālijas kontinentālās ostas Elbas caur ostu Piombino. Visi prāmji uz un no Portoferraio iespējams rezervēt ar AFerry.

Portoferraio ostu iekārtām

Portoferraio ir visas pamata ērtības jums nepieciešams.

Nokļūšana Portoferraio

Portoferraio ir lielākā pilsēta uz salas Elbas un tāpēc viegli atrast no visas salas. Kad pilsētā, osta ir labi iezīmētas.

Portoferraio Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Stazione Marittima, 57037 Portoferraio, Elba

Moby Lines

Viale Ninci, I - 57037, Portoferraio, Elba

Toremar

Calata Italia 42, 57037 Portoferraio, Elba