Porto Velas Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Porto Velas Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Porto Velas ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no Porto Velas līdz Pico/Madalena, Porto de S. Roque un Porto Horta.

Porto Velas Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Porto Velas darbina ar Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Porto Velas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Porto Velas prāmji ar Atlânticoline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Porto Velas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Porto Velas Prāmji
  • Porto Velas Prāmji
  • Porto Velas Prāmji

Par Porto Velas

Porto Horta atrodas uz Sao Jorge salas. Sala ir viens atrasti Azoru deviņām salām - salu grupa, kas 850 jūdzes uz rietumiem no Portugāles piekrasti. Šī pilsēta Sao Jorge tajā mīt tikai 5500 iedzīvotāju (aptuveni). Velas, pilsēta, kurā atrodas osta, bija pirmā apdzīvota teritorija salu. Pilsēta pati par sevi ir ļoti burvīgs ar mazām šaurām ieliņām un skaistajā dārzā centrā. Jūs atradīsiet arī baznīcas, muižu un Svētās mākslas muzejs, kas lepojas kolekcija reliģisko artefaktu un gleznas. Ja jūs iet nedaudz tālāk no pilsētas, jūs saskaraties ar nelielu, bet skaistu Botāniskais dārzs, kas arī piedāvā dažas apdullināšanas viedokli.

Prāmji uz un no Porto Velas

Atlanticoline piedāvā gan transportlīdzekļu un kāju pasažieru prāmju pakalpojumus starp Azoru salām. Tie darbojas trīs kuģi sauc par Santorīni , Ariel un Grieķijas Wind . Uz klāja jūs atradīsiet ēdināšanas pakalpojumus, veikali un daudz ērtu sēdvietu atpūsties, izmantojot savu ceļu.

Porto Velas ostu iekārtām

Portu Horta prāmju osta ir tuvu pilsētai, lai ļauj pasažieriem viegli piekļūt vietējās ērtības, piemēram, restorānos un kafejnīcās. Ir arī uzņēmums, ko ostas, kur var iznomāt auto, ja nepieciešams.

Darba Porto Velas

Portu Horta prāmju osta ir viegli pieejama no pilsētas pa ceļam. Ja jums ir savs auto, jūs varat doties uz ostu pats, vai arī, ja jūs ceļojat ar sabiedrisko transportu, tad taksometru varētu būt jūsu labākā iespēja, jo autobusu pakalpojumi ir ierobežoti.

Porto Velas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Porto das Velas, 9800 - Velas, Ilha de Sao Jorge, Portugal