Porto Vecchio Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Porto Vecchio Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Portovekio ar AFerry. Prāmji uz Porto Vecchio, Korsikā, ir pieejami no Francijas, Itālijas un Sardīnijā. Jūs varat veikt prāmi uz Portovekio no Golfo Aranci, Livorno, Marseļu, Nicu, Piombino, Porto Torres un Tulonas.

Porto Vecchio Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Porto Vecchio darbina ar Corsica Linea, Corsica-Sardīnija Ferries un La Meridionale. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Porto Vecchio, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Porto Vecchio, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ajaccio, Bastia un Bonifacio, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Portovekio prāmji ar Korsiku Linea, Korsika-Sardīnija Ferries un La Meridionale ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Portovekio būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Porto Vecchio Prāmji
  • Porto Vecchio Prāmji
  • Porto Vecchio Prāmji

Par Portovekio

Porto Vecchio atrodas Dienvidaustrumu Korsikā, un ir trešā lielākā pilsēta uz salas. Kā arī ostas, Porto Vecchio ir tūristu galamērķis pats par sevi ar tūristiem tiek piesaistīti apkārtnes skaistajām pludmalēm. Faktiski, vasaras mēnešos iedzīvotāju skaits pilsētas pieaug četrkārt. Vēsturiski ekonomika Portovekio bija atkarīgs no sāls un kļuva pazīstams kā "pilsēta sāls". Šodien solončaki vairs darbojas, un ir mājvieta dažādiem bridējputniem.

Prāmji no Porto Vecchio

La Meridionale piedāvā kabīnes un virkni ērtiem sēdekļiem, viesmīlīgu personālu un kvalitātes ēdienus, kas gatavoti uz kuģa. Tas viss palīdz padarīt burvju pieredze palīdzēja ar mūzikas Korsikas atmosfērā.

SNCM prāmji ir galvenais operators Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. No Portovekio varat veikt SNCM prāmji uz Civitavecchia netālu no Romas, un uz Marseļas dienvidu Francijā. Visi SNCM prāmji nodrošina plašu borta iekārtu, tostarp restorānu un bezmaksas iepirkšanos. Daži kuģi arī sniegt spēļu istabu, peldbaseinu, džakuzi un diskotēka.

Tātad, rezervēt prāmi no šī skaistā korsikāņu townto Itālijas kontinentālo vienkārši un droši ar AFerry.

Portovekio

Porto Vecchio ir lielisks pilsētas dienvidu krastā Korsikas, kas pret fona satriecošu kalnos. No Portovekio ir iespējams iegūt prāmi uz Marseļu un Toulon dienvidos Francijā. Visi prāmji no Porto Vecchio var rezervēt, izmantojot AFerry.

Portovekio ostu iekārtām

Porto Vecchio ir pilnu aprīkojumu un pakalpojumus.

Darba Porto Vecchio

N198 vai N196 ir labākie maršruti veikt, lai saņemtu Porto Vecchio. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vasarā tas var ilgt 2 stundas vai vairāk, lai pārvietotos pa sastrēgumiem: pārliecinieties, lai varētu pietiekami daudz laika, lai to, kad jūs ierodaties noķert savu prāmi.

Porto Vecchio Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

La Meridionale

Quai de Syracuse, 20137 Porto Vecchio , Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime, 20137 Porto Vecchio , Corsica

Corsica Linea

Quai de Syracuse, 20137 Porto Vecchio, Corsica